WhatsApp’tan iPhone kullanıcılarına müjde! Test aşaması tamamlandı: Yakında Android’e de geliyor…

WhatsApp’tan iPhone kullanıcılarına müjde! Test aşaması tamamlandı: Yakında Android’e de geliyor…

38
0
PAYLAŞ

WhatsApp'tan iPhone kullanıcılarına müjde!  Test tamamlanıyor: Yakında Android'e...

WhatsApp iPhone için yeni bir özellik daha uygulamada. Sevilen’latma ve konuşma uygulaması WhatsApp, iPhone’ları durakken ve devam etme amaçlı gezdirir.

Akıllı telefonların vazgeçilmezi WhatsApp iPhone için kullanım kolaylığı sağlayacak bir özellik aktif oldu. Milyonlarca’da aktif olan WhatsApp iOS’lar için özellik Android için de test etmeye başladı.

IOS İÇİN KULLANIMA SUNULDU

Meta çatıları altında yer WhatsApp, kısa süre önce iPhone kullanıcı oturumlarını duraklatmalarına ve devam etmelerine olanak tanıma alan yeni bir kullanım olanağı sunma. Bu özellik şu an için Apple iOS ve masaustünde kullanılabiliyor. Facebook’un sahip olduğu platform, özellik Android seçeneği için de test edilebilir.

ANDROID’E DE GELİYOR

WABetaInfo tarafından yaratılan bir rapora brat; WhatsApp, Android için yeni bir beta güncellemesi başladı. Güncellemeden sonra, Android da akıllı telefonlarında sesli not defterini devam ettirebilecek.

WABetaInfo tarafından sağlanan GIF’e Android platformundaki özellikler, iOS platformuna benzer şekilde çalışın. En son beta güncellemesinden sonra, Android’i sonbaharda gözden geçirildikten sonra yukarı kaydırdıklarında yeni bir duraklatma işlemini yapabilecekler.

Yeni özellikler, daha uzun kayıtların paylaşılacağı yardımcı olacak ve ayrıca herhangi bir durumda tekrar sesli kayıtları olması gerekmediğinden için zaman kazandıracak.


  • Naber
  • teknoloji
  • elma
  • iphone
  • android
  • whatsapp sesli kayıtları
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK