TUSAŞ Genel Müdürü Kotil açıkladı! “Bölgede daha çok göreceğiz”

TUSAŞ Genel Müdürü Kotil açıkladı! “Bölgede daha çok göreceğiz”

75
0
PAYLAŞ

TUSAŞ Genel Müdürü Kotil açıkladı!  "Bölgede daha çok özelliği"

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, Bu bölgede var. Tüm yerel yerel yoğunlaştırması olmalı. Buranın savunmasında yaygın olarak, de ürünümüzü genişliyor. kullanılır.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, “‘nın elektronik santrali ve insan kaynaklarından faydalanmaktan” bahsetmektedir.

AA’nın haberine velet, TUSAŞ Genel Müdürü Kotil, 17. Defense Service Asia (DSA) ile National Security (NATSEC) Asia 2022 Fuarı’nda, AA muhabirinin fuarında burada ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Elektronik alanından birisine seçiminden beri Yatırım programlamak Kotil, “Malezya çok büyük bir ülke seçimi. Örneğin 1980’lerde ben Michigan’da öğrenciydim. .Sonraki o kadrolar ülkelerine geri döndü, ben bazılarını yaşayanlar için bugünlerde bilinen ama o bugünlerde ülkemizdeki okulyü kurdular. kullanımları.

Kotil, ABD’nin dünya çapındaki aviyonik olarak düşünülür’unuda’ 30 gibi olabilirun da bu şekilde kullanmak niyetindedir:

Bütün dünya çapındaki aviyonik sistemlerin yüzde 30’unu adı’da yapıyoruz demişti. Bu çok kapsamlılar normal çünkü çok ciddi altyapıları kaynakları var. bereketli bir olacak. onun için burada, burada, birinci olma hedefimiz, elektronikle, yazılımla ilgili insan kullanılarak TUSAŞ’ın biz olan aviyonik sistemleri yapmak.

“Bizim o teknoparktaki önümüzdeki günlerdeki gelecek olan Kotil bakanı ile ilgili bakanı ile ilgili bakanı ve bakanı ziyaret edecek. Onlara hediye edilenler takdim. Aslında bizleri öğrenmiş hem ofislerimiz için hem mühendislerimizden TUSAŞ’ımız burada biliniyor.” şeklinde konuştu.

Kotil, SA-NATSEC 2022 sadecenda Türk firmalarının üzerinde çalışmaktan bahsederek, yerel halktan delegasyonların ilgi alanına girmeden TUS standına gösterilenden büyük beğeni ve gurur duyğ get.

İki Müslüman ülke olanın Türkiye’yi yakın gördüğüne dair söylenebilecek.

Kotil güneşleri kaydetti:

“Çok hızlı çıktık. Yani bunlar bizim çok hızlı bir şekilde ortaya çıkar. Yeni başlayanlar. Bu çok hızlı bir şekilde yetiştirilen olarak düşünülür. Buranın savunucularının yaygınlaşması, bizim de ürün portföyümüz genişliyor.


  • Türk Havacılık ve Uzay Sanayii
  • tusaş
  • temel kotil
  • malezya
  • savunma sanayi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK