Türk savunma sanayisi Amerika’da boy gösterecek

Türk savunma sanayisi Amerika’da boy gösterecek

37
0
PAYLAŞ

Türk savunma sanayisi America'da oğlan çocuğu

Şili Hava Kuvvetleri Komutanlığı destekleri ile bu yıl 21’inci fuarı olan FIDAE 5-10 Nisan’da başkent Santiago’da gerçekleştirilecek. Latin Amerika’nın en önemli savunma fuarlarından FIDAE’ye 10 Türk katılacak.

Türk savunma sanayisinin önde gelen 10 şirketi yeni iş harcaması ve ihracat için Latin Amerika’nın yolunun başındayız.

AA’nın haberine velet, Şili Hava Komutanlığı destekleri ile bu yıl 21’inci fuarında yapılacak olan FIDAE (Uluslararası Hava ve Uzay Fuarı/Uluslararası Hava ve Uzay Fuarı) gösterinin başkenti Santiago’da 5-10 Nisan’da gerçekleştirilecek.

1980 yılında bu yana Latin Amerika’nın en önemli savunma fua biri konumunda bulunuyor. Türk firmaları fuarda fuarında olmak için Arjantin, Rusya, ülke ve Peru gibi ülkelere yönelik iş ve pazarlama fırsatlarını değerlendirmeye çalışacaklar.

Türk savunma sanayisi şirketi fuara, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii başkanlığında Savunma Sanayi İhracatçılar Birliği ile birlikte “Türk Milli Pavyonu” ile katılımcı olacak.

ASELSAN, ASPİLSAN, Canik, HAVELSAN, Nurol Makina, OTOKAR, REPKON, ROKETSAN, TİSAŞ ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayii fuarının adından aday gidecek karar vericileri ve kampanyalarıyla bir gelecek gelecek. Türk resmi asyonu da Şili’leri ve ülkelerinin ülkelerinin makamlarıyla gösteriler yapacak.

Türk Savunma Sanayisi Şirketleri Fuar Captamında Zırhlı Araç Platformları, Insanlı Ve In Çeşitli Silah Araçları, Deniz Sistemleri, Sistemleri, Electronics Sistemler, Mülatlar, Simülatörler, Lojicist Destek Ureünleri Ve Savunma Hizmetlerinin Tanıtım ve Sunum Yapacak.


  • Türk Savunma Sanayii
  • tasarruf
  • aselsan
  • Şili Hava Komutanlığı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK