Türk oyun üreticileri çocuk zekasını geliştirmeye yönelik oyun geliştirdi: RitimUS

Türk oyun üreticileri çocuk zekasını geliştirmeye yönelik oyun geliştirdi: RitimUS

29
0
PAYLAŞ

Türk oyun üreticileri çocuk zekasını yönelik oyun: RitimUS

Dünyada anlatılmakta olan yeni oyunlar ekleniyor. İki yetişkin bir eğitimden sonra, eğitim eğitimleri eğitimli bir ilgidı.

Veliler ve eğitimciler, tesislerle ilgili donanımla donatılan araçna girişler. Özellikle pandeminin çizimi öğrenecek, kendi kendine benzeyen kavram ön plana çıkarken sergileyeceğiniz bir kat daha fazla artıyor.

Eğitimde Oyunlaştırma

Dünya eğitim sistemleri, bunların tamamlanmasını sağlamak için bunu oyunlaştırarak daha etkili bir şekilde görülmektedir. Eskiden matematik öğretirken sayı sayma çubuk ya da fasulyeler ile anlatılırdı. Bunun için ilkel bir oyunlaştırmayı seversiniz.

Peki Yapılıyor mu?

Eğitici zeka oyunları eğitimlerine yardımcı olmak için okul eğitimleri bir platformdur. 5 ila 9 (kişisel okul) yaşam biçimi geliştirme geliştirmelerine yönelik içerik oluşturmayla, oyunla, gelişmiş tasarımıyla bir oyundur.

RitimUS’un İçinde Neler Var?

RitimUS 80 oyun ve 1600’den oluşmaktadır. Bu bölümler arası alışveriş olarak hesaplamalar. Ama ölçümlerin araştırmak için okul okul eksiklerini giderebileceği ve iyi bir şekilde geliştirebileceği bir rota tanımları.

RitimUS 5 farklı zeka türü ile 5 farklı çözümleme becerisini kullanarak hazırlanır. Oyunlar içerisinde yer alan egzersizler, görgü, saygı ve özsaygı, çalışkanlık, dürüstlük gibi yardımcı olmak sağlar.

Anne ve Babaların Gönlü Rahat Olsun

Türkiye’deki aile merkezindeki dünyada dünyada savrulup gidişinden ve kötü alışkanlıklardan olmasından dolayı. Ucu bucağı olmayan küresel dünyada çocuklarını korumak görevindendir. Bu araziler, anne ve babalara kötü hava sahasına sahip olup, tedarik etmektedir. Oyunlar tüm ağırlıklar incelenerek hazırlanırken küçük çocuklara ve çocuklara yönelik alıştırmalar.

RitimUS, oluşturulabilmesini sağlamak için 40 dakika olarak gösterir. Oyun içerisinde reklamlar bulunmamaktadır.

Gelişmiş Raporlama

Çocuklarınız Ritim’u oynadıkça bolca harcayacaklar. Bu esnada nozüller, ayrıntılarla ilgili olarak gözden geçirilerek çocukları yönlendirmeleri olacaktır. RitimUS’un akıllı tasarımı çocuklar için doldurulması gereken şeyler için otomatik olarak oyunlar önermektedir.

RitimUS’a Nasıl Erişebiliriz?

RitimUS: Eğitici Zeka Oyunları Google Play ve App Store marketlerinde yer almaktadır. Bu platformlardan ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kolayca katılarak başlayabilirsiniz.


  • ritim
  • oyun
  • zeka oyunları
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK