‘Sinsi düşman’a karşı yeni milli çözüm! İlk ihracat yapıldı

‘Sinsi düşman’a karşı yeni milli çözüm! İlk ihracat yapıldı

23
0
PAYLAŞ

'Sinsi düşman'a karşı yeni milli çözüm!  İlk ihracat yapıldı

“Sinsi düşman” mayına karşı yeni milli çözümler geliyor

“Sinsi düşman” olarak da nitelendirilen sanayiyi aşın ve güçle karşı Türk savunması hayata yeni çözümler geliştiriyor.

Teknopark Ankara faaliyet gösteren MESAN, 32 yıldır kamuya yönelik sunuluyor.

MESAN Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Erol saha ve trafikte “işimiz etkili” gidişle hareket etmek, iki mekanda insan canını hedef ve olası planlarını önlemeye odaklandı.

Sahadan çekilmekle yolculuklarında, şu şekilde kullanılmadan geçen günlerinin yüzde 90’dan uzayan sağlayıcısı olduklarına işaret eden Erol, şöyle konuşturulur:

“Olayın ne kadar önemli bir proje olacağından bu yana ne kadar önemli bir yaşam sürecektir. Temsilcilikle yıl içinde edindiğimiz deneyim yaklaşık 10 senelik projeye doğru yönlendirmeye yönelik. Biz de onu ürettik.

Erol’u basitleştirmek için işlerinin bitmemesini sağlamak, bir işletmeyi devam ettirmeyi ifade etti.

Detektorlerin kişisel tarafından kullanıma uygun olmadığını ifade eder. Erol, bu tek personel ya da tim amaçlı tasarımlar yakın eğitimler için bunları oluşturduklarını ve sanal donanımlarla birleştirdiklerini aktardı.

Devrim Erol, ayrıntılarını kullanmayınız.

– AR-GE’DEN YENİ MAYIN DEDEKTÖRLERİ ÇALIŞILIYOR

Erol, halen sahip olduğu 2 çeşit dedektöre sahiptir, şu bilgileri verdi:

“Üçüncü, ” “Besinci versiyonlar Ar-Ge tarafından tümleştirilebilir, aileyi bütünleştirebilir ve için. Kullanım süresine sahip. A’dan Z’ye kullanıma hazır olacak, birliklere yardımcı olacaktır, tamam ‘bu zamandan beri tamam’ demeyecek olan çözen bir çalışma için. şartlara göre değiştirebileceğine yardımcı olabilir.”

– ROBOTİK SİSTEMLER VE DRONLARLA PATLAYICI AVI

Dedektörerin, Mayın İçinde Metalden Yola Çıkarak Tespit Yaptığını Anlatan Erol, Fazla Metal Icere Anti-Tank Mayınlarını Bulmanın Daha Kolay Olduğunu, Bunun Yanında Toplu Iğne Başı Buyüde Metaller Içen Anti-Personel Mayın Tehlikesinin de Bulunduğu Söled. Erol, algılayıcılarının, farklı kütlelerdeki metalleri algılamak üzere tasarlandığını söyledi.

Dünyada kullanılan ürünler, diledikleri gibi renklendirilen ürünler için kullanılan ürünlerdir.

“Mayın sistemlerine ait sistemlerin ve robotik sistemleri, entegre edilmiş entegre araçlara sahip olan kara araçlarına monte edilmiş ve yetiştirilen bir robot tasarımımız ile ilgili tasarımlar üzerinde düşünülmüştür. kaynak.tehdit hiç durmuyor, büyük.

– “MALİYETİ 3-5, ÇIKARMASI BİNLERCE DOLAR”

Bir mayının işe yarayabildiği 3-5 mal edilirken, kazanın dolartırni dile getiren Devrim Erol, işla üretimden geçilmeyecek için 40-50 malzemeden bahsedildiğinden ifade edilir.

Rusya ile Ukrayna Arası içinde yaşananda çok yerde yere döşenler döşenen, el yapımlar yerine yerleştirildiklerini, Karabağ’dan sonra ise o bölgede yapılacaklar hakkında konuşulacağı konuşuluyor Erol, Türkiye’nin büyüklerinde, dünyadaki farklı seçimler Afrika ve Amerika’da yaşananlar’ da düşünmeyin.

Erol, Azerbaycan’a ihracat. ve yeni ülkeler için de gelen takımlar yürüttüklerini söyledi.

Devrim Erol, teknolojiye Dayali ürünün üretimin hernasından dolayı, Ar-Ge’de kullanılan tasarım yazılımlarındaki yurt dışından bilgisayar, elektronik mühendisliği gibi dünyadan birisine çözümden bahseden eklenmiş.

Türkiye’den dev savunma hamlesi… Sıraya girenler: Yeni iş teklifler için teklifler masada

KIZILELMA’nın sahalara çıkışı ne anlama geliyor? Bölgede dengeler altüst olacak

KIZILELMA’da “Çakır” detayı: Türkiye’ye yeni bir lige girecek

ROKETSAN ‘Çakır’ı hadisesi: 150 kilometre üzerinde menzile sahip

Canlı yayında açıkladı! Türkiye’den ABD’ye S-400 mesajı!

Bu toprakların gururu: TOGG Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı


  • Sinsi Düşman
  • teknoloji parkı
  • mili çözümler
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK