Meta düğmeye bastı: WhatsApp aylık ücretli oluyor! Para isteyecek…

Meta düğmeye bastı: WhatsApp aylık ücretli oluyor! Para isteyecek…

28
0
PAYLAŞ

Meta ücretli bastı: WhatsApp aylıklı oluyor!  para...

Oğlunuz en çok kullanılan uygulamalardan WhatsApp sistemi üzerinde donanım. Meta bünyesi uygulama devam eden WhatsApp yeni özellikler ile kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. WABetaInfo’da alan bilgisi olarak WhatsApp Business için sunum için yer seçeneği gelecek.

Popüler iletişim WhatsApp için yeni bir özelliği duyuruldu. Dünya üzerinden 1 milyardan fazla giriş yolunda olan akıllı telefonların uygulamasından WhatsaApp bölümünden yararlanma yolunda. Meta yayında yer alan sunumlar ek özelliklerde ücretli olacak.

WHATSAPP İÇİN ABONELİK SİSTEMİ GELİYOR

WABetaInfo’nun haberine göre şirketler, işletmelerin müşterileriyle iletişim kurmalarına olanak sağlayacak WhatsApp Business platformuna özel bir eğlenceyi geliştiriyor. Yeni sistem sistemi, WhatsApp Business kullanıcılarına ek özellikler kazandıracak. Şu anda Business’ta cihaz kadar özellik en fazla 4 cihaza bağlantı kurulabiliyor. Sistem hayata geçtiğinde para ödeyen işletmeleri, hesaplarını aynı anda 10 cihaza kadar bağlayabilecekler.

WhatsApp İşletme fiyatlarının fiyatının ne kadar kadar küçük olduğu gibi WhatsApp’ı işletmeye alınmazlar için herhangi bir ücret talep edilmeyecek.


  • Naber
  • whatsapp iş
  • whatsapp ücretli
  • akım
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK