İran cezaları sıkılaştırdı! Kripto para madenciliğinde yeni dönem…

İran cezaları sıkılaştırdı! Kripto para madenciliğinde yeni dönem…

26
0
PAYLAŞ

İran cezaları sıkılaştırdı!  Kripto para madenciliğinde yeni dönem...

İran, yasadışı kripto para madenciliği yasalarını cezalandırmayı sıktığını duyurdu. Para cezaları, 3 ila 5 kat artırıldığı kaydedildi. birlikte değil; İran tarafından kriptolanan yeni cezaların, yasa dışı kişiler tarafından yapılan harcamalara karışan ve düzenli olarak uygulanan cezalandırmaları ve işletme ruhsatlarının ödemelerini artırmayı de kapsadılirtilı.

İran, yasadışı kripto para madenciliğini cezalandırmalarını biraz daha sıkılaştırdığını duyurdu. Para cezaları, 3 ila 5 kat artırıldı. Birlikte, ceza indirimi cezalarına dahil edilmeyen ceza indirimleri cezalara dahil edildi. İran’da yasa dışı kripto para madenciliği ile karışmak tüm ve kişide, bu cezalarla karşı karşıya karşıya karşıya kalabileceği belirtildi.

Aksam.com.tr’nin Bitcoin.com’dan aktardığı habere velet; İran, kripto para madenciliğini 2019 yılında yasal hale getirmişti. ilke Sanayi, Maden ve Ticaret Bakanlığı, kripto para madenciliği için bind fazla lisans. Bununla birlikte kişiler, kripto para madenciliği yapmak için evlerdeki elektrik enerjisini alınabilir. Bu daha fazla; Eylül ayı satışları, ülke genelinde 6 bağlayıcı fazla yasa dışı faaliyetini gerçekleştirmek gerekiyor.

İRAN’DA KIŞ AYLARI BOYUNCA TÜM KRİPTO PARA OPERASYONLARI DURDURULMUŞTU

birlikte değil; enerji için kış ayları boyunca, tüm kripto para operasyonları eskidendi. İran’da verilmiş yeni anlaşılan; hane halkları ve endüstriyel, ticari ve ticari amaçlı kullanım için sübvanse, elektrik enerjisinin kripto madenciliği için kullanılması yasaklandı.


  • İran
  • kripto para madenciliği
  • kripto para
  • kripto para operasyonları
  • iran kripto
  • kripto
  • iran kripto para
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK