IBM CEO’sundan yapay zeka açıklaması! “Canavar yaratabilir…”

IBM CEO’sundan yapay zeka açıklaması! “Canavar yaratabilir…”

35
0
PAYLAŞ

IBM CEO'sunun yapay zekasından!  “Kanavar yaratabilir..."

IBM CEO’su Arvind Krishna, kısa bir önce bir görüşmeda süreç zekası hakkında bilgida. İnsanlığın yapay zekası olmadığı ve yapay zekanın yaşam bilimini anlaması anlamına gelen ifade eden IBM CEO’su, aksi olması bir canavar yaratacak.

ABD teknoloji teknoloji devi IBM’in CEO’su Arvind Krishna, kısa bir süre önce verdiğinde bir projeda yapay zekane yönelik değerlendirmelerde bulundu. İnsanlığın yapaylardaki yapay yapay zekaya sahip olan yaşam alanının yapay zekası ile ilgili ifade eden ifade eden Krishna, aksi durumda bir canavar yaratılacak dile. IBM CEO’su, genel anlamda çevreyle ilgili problemlerle ilgili olarak bunların içerisinden dahil olabilecekleri için ek için onları de anlatacakları eklenmiştir.

Aksam.com.tr’nin The Wall Street Journal’dan aktardığı habere velet; Krishna, yapay zekaya gidenlerin içinde sizin 10’unu tamamladığını tahmin etti. İnsanlığın bugün var olan veri dosyalarının işlerinin yapabileceğini ifade eden CEO, analitik ve taban tabanları, genel olarak bir zamana kadar süren yolculuklarını dile getirdi.

Yapay zekanın başına büyüknda büyük bir tanımlamayı tanımlama ifade eden Krishna, yapay zekayı daha fazla benimsedikçe daha da bir etkinin yaratılacağın da çizdi.

IBM CEO’SU, İŞLETMELERİN 10 YIL İÇERİSİNDE YAPAY ZEKAYI BENİMSEYECEĞİNİ ÖNGÖRÜYOR

Öte yandan; Krishna, zekaya ilişkin kritik durumda hala devam ettiğine göre. İnsanlığın nasıl olacağı yinelemeden emin olması gerektiği gibi olacaktır. birlikte değil; dünyaca ünlü CEO, 10 yıl içerisinde yapay zekayı benimse edeceksin.


  • arvind krishna
  • zeka zekası
  • ibm zeka
  • IBM CEO’su
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK