Volkan Demirel'in sözlerine G.Saraylılardan tepki yağıyor

Volkan Demirel'in sözlerine G.Saraylılardan tepki yağıyor

43
0
PAYLAŞ

Volkan Demirel'den İrfan Can Eğribayat ve Kim Min-Jae'nin sözleri

İstasyon yorumcularından Volkan Demirel, Fenerbahçe’nin deplasmanda Hatayspor’u 2-1 ve Galatasaray’ın ev sahipliğinde Galatasaray Göztepe’yi 2-1 mağlup ettiği maçı yorumladı. Kim Min-Jae ve Enner Valencia’yı öven Volkan Demirel, Galatasaray maçında yaptığı hatalarla öne çıkan kaleci İrfan Can Eğribayat’ı sert bir şekilde eleştirdi.

Volkan Demirel, Hatayspor-Fenerbahçe ve Galatasaray-Göztepe maçlarını değerlendirdi. Enner Valencia ve Kim Min-Jae’yi öven Volkan Demirel, İrfan Can Eğribayat’ı da sert sözlerle eleştirdi.

Volkan Demirel’in Fenerbahçe maçı yorumu şöyle:

“ENNER VALENCIA VE MERT HAKAN YANDAŞ ÇIKTIĞINDA…”

“Fenerbahçe zor bir deplasman maçı kazandı. İlk yarı çok doğru bir oyun oynandı. Fenerbahçe değişime kadar doğru oyunu oynadı.Ayakları üzerinde oynayan oyuncular var, top daha çok sizin. .

FERDİ KADIOĞLU SÖZLERİ

Ferdi Kadıoğlu’nun asıl bölgesi forvetin sırtı. Ama her yerde oynuyor. Ferdi Kadıoğlu joker gibi. Bence bu sezon en çok oynanan oyuncu. Elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

“KIM MIN-JAE SEZONUN EN İYİ TRANSFERLERİNDEN BİRİ”

Enner Valencia 12-13 saat uçuyor, bir maç oynuyor ve geri dönüyor ve tekrar oynuyor. Bu, kendi başının çaresine bakacağı anlamına gelir. İşini iyi yapan takım oyuncusu.

Kim Min-Jae sezonun en iyi transferlerinden biri. Attila Szalai ile uzun yıllar Fenerbahçe savunmasında oynadınız ve hiçbir problem yaşamıyorsunuz.

İşte Volkan Demirel’in Galatasaray maçıyla ilgili yorumları:

“İRFAN CAN EĞRİBAYAT HER İKİ GOLTA YANLIŞ”

“İrfan Can Eğribayat sadece ilk golle değil, ikinci golle de hata yaptı.. Devamı Karamel kapıları olduğunu söyleyebiliriz.

VOLKAN DEMİREL’E HAYRANLARIN TEPKİSİ

Öte yandan Galatasaraylı taraftarlar, sosyal medyadaki açıklamalarının ardından Volkan Demirel’e tepki gösterdi. İşte hayranlardan gelen bazı mesajlar:

-Keşke herkesin ağzında yorumcular olmasaydı.

-Volkan Demirel isimli fanatik holiganı görmek zorunda mıyız?

-Galatasaray maçlarında Volkan Demirel’in maç öncesi ve sonrası yorumlarını işleme koyamıyorum.

-Volkan Demirel Galatasaray maçıyla ilgili yorumda ne yapıyor?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK