Volkan Demirel'den Vitor Pereira eleştirisi: Çare bulamıyor

Volkan Demirel'den Vitor Pereira eleştirisi: Çare bulamıyor

22
0
PAYLAŞ

Volkan Demirel'den Vitor Pereira'ya Eleştiri

Fenerbahçe’de yardımcı antrenörlük görevinin ardından istasyonda yorumculuk yapan Volkan Demirel, Fenerbahçe’nin Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi. Altay Bayındır’ın penaltı pozisyonuna değinen Volkan Demirel, yeni transferler Diego Rossi ve Mergim Berisha’dan da bahsetti. Volkan Demirel, Vitor Pereira’nın yerine oyuna girmesini de eleştirdi.

“ROSSI MLS’DE İYİ BİR GÜN GETİRDİ, AMA…”

Diego Rossi’nin performansı hakkında yorum yapan Volkan Demirel, “Fenerbahçe’de kısa paslar oynamayı bilen oyunculara ihtiyaç var, yeni transferlerin ritim bulması gerekiyor. Rossi, MLS’de iyi zaman geçirdi ama burada yakın temas var ve bu teknik olarak sorun yaratıyor. oyuncular.” “

“Ceza kararı DOĞRU”

Volkan Demirel, Altay Bayındır’ın penaltı pozisyonuna değindi: “Bazen özgüven başını belaya sokabilir. Kendine güveninden sonra hata yaptığını söyleyebilirim.

“FENERBAHÇE YÜKLÜ OYUNDA ÇÖZÜM BULAMIYOR”

Volkan Demirel, Fenerbahçe’nin sıkışan oyunu açamadıklarını belirterek, “İlk 3 haftaya baktığımızda Fenerbahçe’nin üçüncü bölgede pek iyi gitmediğini gördük. Üç haftada 0, Antalya maçında Antalya eksik. “Arkanı dönüyorsun ve bir gol atıyorsun. Fenerbahçe çıkmaza giren oyunda çözüm arıyor ancak bir türlü çözüm bulamıyor. Tedaviyi futbolcular bulur. 1-1 Fenerbahçe üzücü ve moral bozucu” dedi.

VITOR PEREIRA İÇİN KRİTİK

Volkan Demirel, Vitor Pereira’dan Mergim Berisha ve Mesut Özil’in değişikliklerini eleştirdi ve “Özil ve Berisha’nın 60. dakikada yaptığı değişiklikler Heimfeld’de tartışılabilir ve rakipleri bunu hissediyor. 90 dakikadaki tempo.” İşe yaramıyor. , ama oyuna yüklenmek zorundasın. Berisha ve Rossi hakkında yorum yapmak için çok erken. Berisha ayaklarının üzerinde biraz ağırlık hissetti, Rossi Pelkas’ın normal bir düşük yapması gibi. Pelkas örneğin Sivasspor’a karşı olsaydı çok farklı sonuçlanabilirdi.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK