Volkan Demirel sonunda patladı! Vitor Pereira için olay sözler

Volkan Demirel sonunda patladı! Vitor Pereira için olay sözler

33
0
PAYLAŞ

Volkan Demirel'den Vitor Pereira'ya olay sözleri: Yaptığı tek şey...

Fenerbahçe’nin deplasmanda Başakşehir’e 2-0 yenildiği karşılaşmayı istasyonun yorumcularından Volkan Demirel yorumladı. Suçu Vitor Pereira’ya düşen Volkan Demirel, “Yapılması gereken tek şey Fenerbahçe miydi? kullanılan cümleler.

Fenerbahçe’deki yardımcı antrenörlük görevinden ayrıldıktan sonra televizyonda yorumcu olarak çalıştı. Volkan DemirelFenerbahçe’nin Başakşehir’e 2-0 mağlup olduğu maçı değerlendirdi. Victor PereiraVolkan Demirel, oyun planını eleştirdi ve şunları söyledi:Fenerbahçe’nin yapacağı tek şey kanatlardan oynamak mı?‘ aranan.

İşte Volkan Demirel’in açıklamaları:

“Fenerbahçe’nin Frankfurt maçı çok hareketliydi. Almanya’ya gittiler, geldiler, birçok sebep sayabiliriz. Değişiklikler konuşulabilir. Ancak Başakşehir’in nasıl oynayacağı biliniyordu. Rakibi oyuna getirmeye çalışan bir sistem. yarısı oyuna kaleden başlayarak.

“Bu TAKTİK KANUN, TARTIŞMA mıydı”

Fenerbahçe genel olarak kanatları kullanmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Merkez defans oyuncuları topu orta sahaya getiriyor ve kanatlara gönderiyor. Kanattan gelen bek orta yapıyor. Başakşehir’e karşı bu taktiğin doğru olup olmadığı tartışmalıdır.

“AYKUT HOCAN’IN PLANI YAPILDI, FENERBAHÇES PLANI YAPILMADI”

Aykut Hoca, altınların ardından ‘Bekliyorum, Fenerbahçe zaten geliyor. Bir iş bulacağım, ”diye düşündü. Aykut Hoca’nın planı işe yaradı, Fenerbahçe’nin planı işe yaramadı.

VITOR PEREIRA İÇİN KRİTİK

Fenerbahçe’nin yapacağı tek şey kanatlardan oynamak mı? Başka şeyler üretebilir. Her zaman söylerim; Futbolu bilen oyuncularla oynamak gerekiyor.

“DOĞRU DEĞİŞİKLİKLERLE OYUN HAZIRLANABİLİR”

İkinci yarıda yapılan değişiklikler yanlıştı. Çeşitli değişikliklerle oyunu domine edebilirlerdi. Fenerbahçe için üzücü bir akşamdı. Umarım bu maçı iyi analiz ederler ve bir sonraki maçta daha iyi sonuç alırlar.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK