Vitor Pereira'nın zor tercihi! 2 bölgede birden…

Vitor Pereira'nın zor tercihi! 2 bölgede birden…

25
0
PAYLAŞ

Vitor Pereira iki ilçede seçim yapmakta zorlanıyor

fanatik

Pereira, bugünkü maçtan önce başlangıç ​​kadrosundaki 9 oyuncuyu seçti. Ancak Portekizli teknik adam orta sahada Mert Hakan ve Meyer ile forvet arkasında Pelkas ve Rossi arasında seçim yapmakta zorlanıyor.

UEFA Avrupa Ligi D Grubu’na bu akşam Frankfurt’ta başlayacak olan Fenerbahçe, Vitor Pereira’nın zorlu bir mücadelede 11’lik galibiyetiyle nasıl sahaya çıkacağı merakla bekleniyor. 53 yaşındaki teknik adam kadroyu önemli ölçüde belirledi. Pereira ilk 11 tablete 9 isim yazmış ancak iki bölgede kararsızlık yaşıyor. Miha Zajc, yaralanma belasının son kurbanıydı. Sosa’nın yokluğunda burada kimin oynayacağı soru işareti. Sakatlığından kurtulan Mert Hakan, yola çıkmaya hazır. Daha sonra oyuna dahil olduğu Sivas maçında ise Max Meyer iyi bir imaj çizdi. Öte yandan Dimitris Pelkas’ın dönüşü herkesi mutlu ederken, uzun süredir forma giymemiş olması Portekizli teknik direktörü düşündürüyor. Pelkas ile Rossi arasındaki başarılı teknik direktör, Mesut Özil’in yanında görev yapacak oyuncu konusunda kararsız.

8 kayıp kişiyle gittin

Sarı-Lacivertliler dün sabah saat 10.00’da özel bir uçakla Frankfurt’a uçtu. Fenerbahçe kadrosunda 8 oyuncu yoktu. Kanarya Adaları’nda sakatlanan İrfan Can Kahveci, Marcel Tisserand, Nazım Sangare, Jose Sosa ve Miha Zjac ile UEFA kadrosunda yer almayan Miguel Crespo, Burak Kapacak ve Serdar Dursun İstanbul’da kaldı. 3 saatlik bir yolculuktan sonra Almanya’ya gelen havalimanında sarı-lacivertli konvoyu bir grup taraftar karşıladı. Başta Mesut Özil olmak üzere futbolculara büyük ilgi gösterildi.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK