Tepkiye kayıtsız kalmadılar! 'Çıkar o formayı' deyince…

Tepkiye kayıtsız kalmadılar! 'Çıkar o formayı' deyince…

17
0
PAYLAŞ

Galatasaray'da Ryan Babel, Ömer Bayram ve DeAndre Yedlin'e sert tepki: "Formayı çıkar" sözleri sahayı terk etti

akşam.com.tr

Aytemiz Alanyaspor’un Galatasaray’daki başarısızlığı üç oyuncuya fatura edildi: Ryan Babel, Ömer Bayram ve DeAndre Yedlin. Babel tepkilere alkışlarla karşılık verirken, Ömer Bayram bir taraftarın “Formanızı çıkarın” sözlerine antrenmana ara vererek tepki gösterdi.

Galatasaray’da Aytemiz Alanyaspor yenilgi sonrası protestoların hedefi Ryan Babil, Ömer Bayram ve DeAndre Yedlin Nereye.

Oyunun 73. dakikasında etkisiz oyun; Taraftarların top kayıpları, yanlış paslar ve paslar ile tepkileri. DeAndre Yedlin, oyundan çıkarken ıslık çalma protestosuna maruz kaldı. Tecrübeli futbolcu Ömer Bayram’ı yerine bıraktı.

Kayıp aranıyor! Skor: Galatasaray 0-1 Aytemiz Alanyaspor

BİLDİĞİNİZ GİBİ RYAN BABEL

Oyunun son bölümünde oyuna giriş Ryan Babil Topa vurduğunda ıslık çalarak protesto edildi. Babil‘O anlarda tepki göstermediği’ ortaya çıktı. Maçtan sonra beden eğitimi için stada alınan oyuncular arasında, BabilKendisine cevap veren hayranlara alkışlarla karşılık verdi.

ÖMER BAYRAM’A TEPKİ “Gömleği ÇIKAR”

Oyunun sonunda fizik temelli eğitim Ryan Babil ile çıkmak Ömer Bayramhayranı “Formayı çıkar” aranan. Ömer Bayram “Çok teşekkürler” Antrenmanı yarıda bırakıp içeri girdi.

Galatasaray’daki bu gelişmelerin ardından Ryan Babel, Ömer Bayram ve DeAndre Yedlin’in moralinin oldukça düşük olduğu ortaya çıktı.

Fatih Terim ile kavga etti mi? Bülent Korkmaz yanıtladı…

FATİH TERİM’E AİT

Fatih Terim, DeAndre Yedlin, Ryan Babel ve Ömer Bayram’a verilen tepkinin yanlış olduğunu belirtti. “Ali Sami Yen maçlarında taraftarımız oyuncuya tepki gösterirse bunu aşamayız. Yedlin 2-3 stoperi açmayabilir taraftarlar onu hazırlar. Babel 0-0’da ‘çengel’.. Taraftar “Maç sonunda tepkiler oldu, bunlara alışık değiliz. Biz böyle oyuncu kaybediyoruz. Her gol atmıyoruz. Kavga ederiz, hallederiz. Galatasaray” – Hayranlar bunu yapmamalı. Depresif bir ruh hali içinde gelenler var, ağlayanlar var.” kullanılan cümleler.

Fatih Terim’den taraftara cevap: Burası yeri değil

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK