Talisca'dan yine aynı taktik! Beşiktaş sözleri gündeme oturdu

Talisca'dan yine aynı taktik! Beşiktaş sözleri gündeme oturdu

43
0
PAYLAŞ

Anderson Talisca, bir gün tekrar Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi.

8 milyon Euro’ya Guangzhou’dan Al-Nassr’a transfer olan Anderson Talisca, Beşiktaş günlerine özlemini dile getirerek, “Bir gün yeniden Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” dedi.

TALISCA: EN BAŞARILI OLDUĞUM YER BEŞİKTAŞ

Suudi Arabistan’ın Al-Nassr takımında forma giyen eski Beşiktaş futbolcusu Anderson Talisca, son röportajında ​​”Kariyerimde en başarılı olduğum yer Beşiktaş oldu” dedi. Beşiktaş’a gelişini anlatan Talisca, “Benfica’da yaptığım tartışmanın hemen ardından biraz aceleyle Beşiktaş’a geldim. Rui Vitori ile tartıştım ve ayrılmak zorunda kaldım. Beşiktaş, kariyerimde en başarılı olduğum yerdi. Beşiktaş’ta Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükseldim. “Bitirmek üzereyim. Avrupa Ligi’nde yarı final oynadım. Beşiktaş sayesinde kariyerimin başındayım” dedi.

“BİR GÜN YENİDEN OYNAMAK İSTİYORUM”

Bir gün tekrar Beşiktaş’ta oynamak istediğini söyleyen Anderson Talisca, “Orada çok mutluydum. Bir gün tekrar Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” dedi.

MİLLİ TAKIM Hüzünlü

Brezilya milli takımında yer almadığı için üzgün olduğunu ifade eden Talisca, “2018 kariyerimin dönüm noktalarından biriydi. Brezilya milli takımına çağrıldım. Orada sadece bir şans bekliyordum. kendimi göster.” , ama bu şans hiç gelmedi ve bu macera kısa sürdü. Devam, ”diye bitirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK