Süper Lig devine transfer olduğunu açıkladı: Yeni takım, yeni heyecan

Süper Lig devine transfer olduğunu açıkladı: Yeni takım, yeni heyecan

39
0
PAYLAŞ

Son dakika transfer haberi: Hayrullah Erkip Beşiktaş'ta

Kayserispor’un 18 yaşındaki sol kanat oyuncusu Hayrullah Erkip, Beşiktaş’a transfer oldu. Hayrullah Erkip, Beşiktaş’a transferini bizzat açıkladı: “Benim için yeni bir hedef, yeni bir takım, yeni bir coşku, yeni bir kariyer başlangıcı. Kalbinin istediği her şey. Güle güle?? kullanılan cümleler.

Süper Lig takımlarından Kayserispor’un altyapısında oynamak, Hayrullah Erkip Beşiktaş’a transfer oldu. 18 yaşındaki sol kanat oyuncusu Hayrullah Erkip, siyah beyaza geçtiğini duyurdu.

HAYRULLAH ERKİP BEŞİKTAŞ’A DEVRİ İPTAL ETTİ. NS

Beşiktaş U19 takımına katılan ve kendi yaş grubunun milli takım formasını giyen Hayrullah Erkip, “9 yıldır oynadığım Kayserispor’dan ayrıldım. Kayserispor camiasına gösterdikleri bağlılık için teşekkür ediyorum. Benim için yeni bir hedef, yeni bir ekip, yeni bir heyecan. , kariyerinize yeni bir başlangıç. Herşey gönlünce olsun. Geçmiş olsun” dedi.

HAYRULLAH ERKİP KİMDİR?

20 Haziran 2003 doğumlu Hayrullah Erkip, sol kanatta görev yapıyor. Bu sezon Kayserispor ile U19 liginde 7 maça çıkan Hayrullah Erkip’in toplamda 378 dakikaya ihtiyacı vardı. Hızı ve top hakimiyeti ile öne çıkan Hayrullah Erkip, geleceğin güçlü adaylarından biri olarak gösteriliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK