Şok gerçek ortaya çıktı! 'Beni buradan kurtar Arda abi'

Şok gerçek ortaya çıktı! 'Beni buradan kurtar Arda abi'

28
0
PAYLAŞ

Fenerbahçeli yıldız Galatasaray'a mesaj gönderdi

takvim

İki sezon önce Galatasaray ile Fenerbahçe arasında bir savaş başlatan ve sarı-lacivertli takımı tercih eden Mert Hakan Yandaş, Pereira’nın gözüne giremedi… Önceki gün Arda Turan ile Yeşilköy’de yemek yedi. Fenerbahçe’de çok mutsuz olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, “Nasıl bilmiyorum ama kurtar beni kardeşim. Galatasaray’a gelmeye hazırım” dedi. Arda, konuyu Fatih Terim ile görüşeceğine söz verdi.

Geçtiğimiz günlerde Yeşilköy’de bir balıkçıda Arda Turan ve Mert Hakan Yandaş’ı görenler çok şaşırdı… Gece geç saatlere kadar yalnız yemek yiyen ve sohbet eden Mert Hakan Yandaş’ın Galatasaray kaptanıyla sorun yaşayacağı öğrenildi. İki sezon önce Galatasaray ile Fenerbahçe arasında bir savaş başlatan ve sarı-lacivertli takımı tercih eden Mert Hakan’ın bu kararından pişman olduğu söylendi.

AMA NASIL OLDUĞUNU BİLMİYORUM!

Takvimde yer alan habere göre; Arda Turan’a Fenerbahçe’yi seçmekle büyük bir hata yaptığını söyleyen Mert Hakan Yandaş, “Nasıl olur bilmiyorum kardeşim ama kurtar beni. Galatasaray’da oynamaya hazırım” dedi. Arda Turan Mert Hakan Yandaş’ın konuyu Fatih Terim ile görüşeceğine söz verildi.

ARDA’DAN KARDEŞ KONSEY!

Arda Turan’ın Mert Hakan Yandaş ile çok yakın arkadaş olduğu, yıldız futbolcuya çok çalışmasını söylediği ve kendini göstermesi için “kardeş tavsiyesi” verdiği öğrenildi. Mert Hakan Yandaş Arda Turan’ın İrfan Can Kahveci’nin kendisi kadar mutsuz olduğunu söylediği öğrenildi: “İkimiz de Pereira ile anlaşamayız”.

12 DAKİKA LİGİLERDE OYNAYABİLİR!

Max Meyer ve Crespo gibi isimleri orta sahaya taşıyan Fenerbahçe, Pereira Luiz Gustavo, Jose Sosa ve Miha Zajc gibi oyunculara şans veriyor. Portekizli teknik adam Mert Hakan Yandaş onu kadroda görmüyor. Bu nedenle yıldız futbolcu bu sezon ligde sadece 12 dakika forma şansı buldu.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, Mert Hakan ile Arda arasındaki görüşmenin gerçekleşmediği belirtildi: “Haberlerde iddia edilen görüşmenin içeriğiyle ilgili yalanlar bir yana böyle bir görüşme kesinlikle olmadı.” kullanılan cümleler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK