Mesut Özil bombayı patlattı! Transfer ve Joachim Löw…

Mesut Özil bombayı patlattı! Transfer ve Joachim Löw…

23
0
PAYLAŞ

Mesut Özil bombayı patlattı!  Transfer ve Joachim Löw...

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özil, Eintracht Frankfurt’un UEFA Avrupa Ligi’ndeki maçı öncesi Alman basınına açıklamalarda bulundu. Mesut Özil, Fenerbahçe’ye katılmadan önce ABD’den teklif aldığını doğruladı: “Fenerbahçe müdahale ettiğinde gerisi önemli değildi.” Öte yandan Mesut Özil, Joachim Löw hakkında da açıklamalarda bulundu.

ÖZİL’DEN FLASH İTİRAFLARI

Fenerbahçe’nin yıldızı Mesut ÖzilEintracht Frankfurt maçından önce Alman basınına konuştu. Koronavirüs salgını nedeniyle Joachim Löw Fenerbahçe ile görüşemeyeceğini belirten Mesut Özil, Fenerbahçe’ye katılmadan önce şunları söyledi. ABD‘NS Aktar Teklifler aldığını da itiraf etti.

“KORONAVİRÜS ÇIKIŞI NEDENİYLE JOACHIM LÖW’LE GÖRÜŞMEYECEĞİZ”

Alman milli futbol takımından eski teknik direktör Joachim Löw ile görüşüp görüşmeyecekleri sorulduğunda Mesut Özil, “Koronavirüs salgını nedeniyle Frankfurt’ta görüşemeyeceğiz ama Löw İstanbul’u iyi tanıyor. onun için ev oyunu.” Fenerbahçe’den. Onu zaten bir kez davet ettim. Koronavirüs nedeniyle ailemle görüşemiyorum ama onlar statta olacaklar” dedi.

MESUT ÖZİL: ABD’DEN TEKLİF ALDI

Öte yandan Fenerbahçe’ye katılmadan önce ABD’den teklifler aldığını söyleyen Mesut Özil, “Fenerbahçe her zaman favori kulübüm oldu. Ben de yılın başında Amerika’dan bir teklif aldım. Başka teklifler de vardı ama Fenerbahçe oyuna girince gerisi önemli değildi.‘ dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK