Lionel Messi'den iyi haber

Lionel Messi'den iyi haber

75
0
PAYLAŞ

Lionel Messi'den müjdeli haber

Fransa’nın Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain’de (PSG) yaşadığı sakatlıktan kurtulan Arjantinli yıldız Lionel Messi, bir görev olursa takımının yarın Manchester City’yi konuk edeceği UEFA Şampiyonlar Ligi grup maçında forma giyebilecek. .

PSG Teknik Direktörü Mauricio Pochettino, müsabaka öncesi düzenlediği basın toplantısında 34 yaşındaki Messi’nin sağlığı hakkında şunları söyledi: “Messi tedavisine iyi tepki verdi. Yarınki maç için kadroda olacak. Başlayıp başlamayacağını henüz bilmiyorum.” aranan.

AA’daki haberlerde Arjantinli teknik adam, Messi’nin bu sezon PSG’de beklenen performansı alamadığı yönündeki eleştirilere katılmadığını söyledi. “Ayarlanma süreci zaman alıyor. Dünyanın en iyi futbolcusu olsanız da insansınız. Yeni bir takıma, kültüre ve yeni bir ülkeye alışmaya çalışıyor. 20 yıl Barcelona’da oynadı, her şeyi yaptı. yoluna çıkıyor “bu onun için yeni. Zamanla her şeyin yoluna gireceğine ve birlikte harika olacağına inanıyor. Başarılı olacağımızı düşünüyorum.” kullanılan cümleler.

Sakatlığı nedeniyle PSG’nin son iki lig maçında yer alamayan Messi, Fransız temsilcisiyle çıktığı 3 maçta gol ya da asist katkısı sağlayamadı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK