Kappel'den Beşiktaş açıklaması: Sözlerim çarpıtıldı

Kappel'den Beşiktaş açıklaması: Sözlerim çarpıtıldı

29
0
PAYLAŞ

Leandro Kappel'den Beşiktaş açıklaması: Sözlerim çarpıtıldı

Altay’ın Hollandalı futbolcusu Leandro Kappel, Ajax-Beşiktaş maçıyla ilgili Hollanda basınına yaptığı açıklamanın çarpık olduğunu açıkladı. Kappel “Beşiktaş çok büyük ve özel bir kulüp, onları çok iyi tanıyorum. Söylediklerim yanlış çıktı. Bilinmesini istiyorum.” aranan.

Süper Lig takımlarından Altay’da forma giyen Hollandalı sağ kanat oyuncusu Leandro Kappel, bugün Hollandalı bir gazeteciye verdiği röportajın çarpık olduğunu söyledi.

DHA’daki haberlerde Ajax altyapısıyla büyüyen Kappel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Beşiktaş’ın çok büyük ve özel bir kulüp olduğunu vurguladı. Kappel, Hollanda basınına yaptığı açıklamada Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Ajax’a yenilmesini beklediğini ve kazanma şanslarının olmadığını söyledi.

KAPPEL: “BEŞİKTAŞ BÜYÜK VE ÖZEL BİR KULÜP”

Tepkilerin ardından Türkçe video yayınlayan Leandro Kappel, “Öncelikle şunu söylemek isterim. Türkiye benim ikinci ülkem. Hollandalı gazeteci videoyu kesip paylaştı. Gerekirse dava edeceğim. Beşiktaş’a futbolun zorluklarını anlatmak istedim. 13 sakat oyuncu, Ajax’ın çok formda olması nedeniyle Beşiktaş’tan çok zor durumda ayrıldı. “Sadece şunu söylemek istedim. Beşiktaş çok büyük ve özel bir kulüp, onları çok iyi tanırım. Söylediklerim çarpıtıldı, yanlış anlaşıldı. Bunun bilinmesini istiyorum.” aranan.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK