İşte Fenerbahçe'nin gizli kahramanı

İşte Fenerbahçe'nin gizli kahramanı

29
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe'nin gizli gücü Pereira'nın yardımcısı Almeida

takvim

Pereira’nın asistanı Filipe Almeida, 2013 UEFA profesyonel lisanslama kursunda Nuno Espirito Santo, Fonseca ve Conceicao’yu geride bırakarak birinci oldu. Fenerbahçe’nin hocası Pereira’nın sağ kolu olan Filipe Almeida, bu deplasmanda Mourinho’nun yanında tek hocası olarak 17 puanla tarihe adını yazdırdı.

Bu sezon Vitor Pereira ile iyi bir başlangıç ​​yaptı. Asistanı Filipe Almeida, şüphesiz Portekizli teknik direktörün başarısında büyük rol oynadı. Portekizli teknik adam, Pereira’nın sağ kolu… Fenerbahçe teknik direktörü nereye giderse gitsin onu götürüyor.

ARKADAŞ ÜNLÜ ÖĞRETMENLER

Filipe Almedia, bilgi birikimi ve tecrübesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Almeida, 2013 yılında UEFA Prolics kursundan Nuno Espirito, Fonseca ve Conceicao gibi ünlü öğretmenleri geride bırakarak mezun oldu.

MOURINHO İLE AYNI DEĞERLER

Almeida bu sahada 17 sayı atan iki teknik direktörden biri… Bir diğer teknik direktör de Roma’yı çalıştıran Jose Mourinho… Sarı-lacivertli futbolun etkili olmasında en önemli faktörlerden biri Almeida.. .

ASİSTANI İLE İYİ ENERJİ

Portekizli antrenör, teknik, taktik, eğitim yöntemi, psikoloji ve iletişim uzmanı. Vitor Pereira, asistanı Filipe Almeida ile birlikte çok fazla enerji yakaladı.

İSTATİSTİKTE TOP

Fenerbahçe, 5 Büyük Lig ve Süper Lig’de %100 ilk golü atan 4 takımdan biri oldu. Kanarya dışında, Chelsea (4/4), Milan (3/3) ve Roma (3/3) ligdeki ilk golün yüzde 100’ünü atan diğer takımlar.

(Takvim)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK