ING Basketbol Süper Ligi'nin yayıncıları belli oldu

ING Basketbol Süper Ligi'nin yayıncıları belli oldu

22
0
PAYLAŞ

ING Basketbol Süper Ligi editörleri belli oldu

ING Basketbol Süper Ligi maçlarının yayın haklarının TRT ve Tivibu ile yeniden görüşüldüğü açıklandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), ING Basketbol Süper Ligi maçlarının yayın hakları için TRT ve Tivibu ile yeniden görüştü.

TBF’ye göre Tivibu, tüm ING Basketbol Süper Ligi maçlarını canlı yayınlayacak. Ayrıca geçtiğimiz yıl olduğu gibi ligin haftalık maçları da TRT Spor ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Ayrıca Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde belirlenen maçlar Tivibu’da yayınlanacak.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, yeni anlaşmadan memnun olduğunu belirterek, “Bu süreçteki değerli işbirliklerinden dolayı Tivibu ailesinin tüm yöneticilerine teşekkür ediyoruz. 2022 sezonunda ING Basketbol Süper Ligi, Tivibu ve TRT ekranlarında artan bir heyecan ve heyecanla izlenecek. Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi Tivibu’da gösterilecek” ifadeleri kullanıldı.

Türkoğlu, anlaşmanın basketbolun gücünü ortaya çıkardığını söyledi. yazılı:

Basketbolda kulüplerimiz ve taraftarlarımız için her zaman daha iyi bir şanzıman modeli arıyorduk. Devam eden pandemi sırasında seyirci kapasitemizi şimdilik yüzde elli ile sınırlamak zorunda kaldık. Ancak, taraftarlarımız ve izleyicilerimiz olmadan basketbol coşkusunun eksik olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle ING Basketbol Süper Ligi “Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi de Tivibu açık kanalı üzerinden basketbolseverlere ulaşacak. Tivibu ve TRT’ye teşekkür ediyorum.”

Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal da anlaşmadan memnun kaldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK