Igor Tudor, Mourinho'ya ilki yaşattı

Igor Tudor, Mourinho'ya ilki yaşattı

31
0
PAYLAŞ

Igor Tudor ilk yenilgisini Jose Mourinho'ya verdi.

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Igor Tudor, Verona yönetimindeki ilk maçında Roma’yı 3-2 mağlup ederek Jose Mourinho’ya sezonun ilk mağlubiyetini yaşattı.

İtalya Serie A’nın 4. haftasında Hellas Verona, Roma’yı 3-2 mağlup etti. Verona’ya çağrılan ve sezonun ilk 3 haftasında gol atamayan Igor Tudor, ilk maçında Jose Mourinho’ya sezonun ilk yenilgisini verdi.

IGOR TUDOR: OLAĞANÜSTÜ BİR OYUN OLDU

Maçtan sonra Igor Tudor, “Mutluyum. Uzun süredir kazanamadığımız bir zamanda güzel bir galibiyet aldık. Olağanüstü bir maçtı. Bu galibiyet bize önceki günlerdeki mağlubiyetlerin ardından güven veriyor. Bugün kolay değil, bu yüzden oyuncularımı tebrik ediyorum. Geride kalsalar bile kazanmaya hazırım.” Kendinize sadık kaldınız” dedi.

“ROMA ŞAMPİYON OLABİLECEK 4-5 TAKIMDAN BİRİ”

Igor Tudor, Roma’nın şampiyonluğu kazanabilecek 4-5 takımdan biri olduğunu belirterek, “Fiziksel mücadeleleri kazanmak, baskıyı artırmak istedim ve oyuncularım da bunu destekledi. Maalesef haftalar arasında maçlar oluyor ama elimizde çok şey var. Birkaç günümüz olmasına rağmen bazı şeylerin değişmesi gerekiyor. Umarım bu galibiyet bizi bir arada tutar. Roma, şampiyonluğu kazanabilecek 4-5 takımdan biri” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK