'Her türlü fedakarlığı yaptım'

'Her türlü fedakarlığı yaptım'

13
0
PAYLAŞ

Sinan Gümüş: Her türlü fedakarlığı yaptım

Fenerbahçe kadrosundan ihraç edilen Sinan Gümüş, sarı-lacivertli kulüp için her türlü fedakarlığı yaptığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sinan, “Fenerbahçe’ye geldiğimde kamuoyuna yansımayan büyük fedakarlıklar yaptım ve pişman değilim. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp seni istiyorsa fedakarlık yapmalısın. O fedakarlığı hem maddi hem de manevi olarak yaptım. kalite manevi olarak getirdi.” sonuna kadar.” kullanılan cümleler.

Sinan, farklı kulüplerle görüştüğünü, ancak kendisinin değil sebeplerden dolayı transferinin gerçekleşmediğini söyledi:

Kamuoyunda çizilen Sinan Gümüş profili doğru olsaydı, anlatmaya çalıştığı gibi sadece maddiyata değer veren biri olsaydım, Cenova’nın bana ve benim orada yaşamayı sürdürmek için sunduğu son derece cazip koşulları bir kenara bırakmazdım. Her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama kulübümün birkaç hafta önceki kararına saygı duymaktan başka seçeneğim yoktu. Son zamanlarda birçok kulüp bana ilgi gösterdi. Her futbolcu gibi ben de gideceğim kulüp için özgür irademi kullanmak istedim. Sadece herkesin mutlu olacağı ve kariyerime devam edebileceğim bir çözüm istedim. Benimle ilgilenen kulüplerin çoğuna olumlu hitap etmeme rağmen transferim gerçekleşmedi. Kesinlikle benim taleplerimden dolayı değildi.

Kendisini Fenerbahçe’den daha uzun görmediğini anlayan Sinan, şunları söyledi: “Kendimi hiçbir zaman Fenerbahçe’den daha büyük hissetmedim. Fenerbahçe’de olmaktan her zaman gurur duydum. Yine de profesyonel bir futbolcu olarak çalışmaya devam edeceğimi tüm kalbimle bilmeni istiyorum, hazır ol ve hazır ol.” Gerekirse hizmet etmek.” kullanılan cümleler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK