'Her maç mücadele eden bir Konyaspor izleyeceğiz'

'Her maç mücadele eden bir Konyaspor izleyeceğiz'

12
0
PAYLAŞ

İlhan Palut: Her maç bir Konyaspor maçı göreceğiz

tifak Holding Konyaspor’un teknik direktörü İlhan Palut, 4.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadı’nda düzenlenen maç sonrası basın toplantısında konuşan Palut, sezona iyi başladıklarını ve bunu önümüzdeki maçlarla devam ettirmek istediklerini söyledi.

Milli maça iyi hazırlandıklarını vurgulayan Palut, şunları söyledi:

İlk 3 maçın ardından verilen uluslararası aradan sonra kaldığımız yerden devam etmek istedik. Takımım maça çok iyi başladı. İlk 20 dakikada durumu 2-0 yaptık. Ondan sonra oyun hakimiyetimiz devam etti. Maçın 30. ve 45. dakikaları arasında gerçekten zorlu bir süreçti. Hem topu Altay’a kaybettik hem de golü attık. İkinci yarı bizim kontrolümüzde gelişti. Çok geniş alanları kapladık. Skoru yükseltebilirdik. Kendimiz için önemli bir zafer elde ettik. Oyuncularım bugün genel olarak çok iyi mücadele etti. Ben de onları tebrik ediyorum.

Konyaspor, Altay’ı şanssız bıraktı: 3-1

Palut, bir gazetecinin Konyaspor’un yıl sonu hedeflerine ilişkin sorusuna şu yanıtı verdi:

Her maça tek tek bakarak, her maçtan puan veya puan alarak sezonu bitirebileceğimiz en yüksek yerde bitirmek istiyoruz. İyi bir sezon olmasını istiyoruz. Bugün itibariyle, sıralama veya hedefleme için oyuncularıma baskı yapmak istemiyorum. Hayranlarımıza ve topluluğumuza bildirin; Belki her maçı kazanamayacağız, istediğimiz sonuçlar da olmayacak ama her maçta en iyisini yapmaya çalışan, her maçta mücadele eden bir Konyaspor göreceğinizi söyleyebilirim.

Palut, iki günlük bir aradan sonra Giresunspor maçı için hazırlıklara başlayacaklarını söyledi.

Mustafa Denizli: Hedefimizi aşmayacağız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK