'Hedefimizin dışına düşmeyeceğiz'

'Hedefimizin dışına düşmeyeceğiz'

15
0
PAYLAŞ

Mustafa Denizli: Hedefimizi aşmayacağız

4. sıradaki Altay antrenörü Mustafa Denizli

Denizli, MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadı’nda maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, mağlup olduğu için üzgün olduğunu belirterek, hedeflerinden herhangi bir sapma olmadığını kaydetti.

Denizli, ligin dördüncü haftasında Konyaspor’a kaybettiklerini vurgulayarak, şunları söyledi: “Aslında maçın sonucunu hem Konyaspor’un oynama istekliliği hem de inanılmaz pas hatalarımız belirledi. Sezon başında Altay’a bir hedef koydum. Bu hedefi aşamayacağız.” aranan.

Denizli, Süper Lig’e yeni giren bir takım olduğunu ve birçok oyuncunun takıma yeni katıldığını hatırlatarak, şunları kaydetti: “Aslında sezona iyi başladık. Şu ana kadarki sonuçlara bakarsak Süper Lig’e yeni giren bir takım için kötü bir sonuç değil. Ama her mağlubiyet üzücüdür, bugünkü yenilgiye üzülür. Aslında oyun içinde pas vermekte büyük hatalar yaptık. Belki de Konyaspor “birçok ataklarına pas hatalarımızdan başladı. O yüzden bugünü çabuk unutmak zorundayız. Yenilgiler futbolda olur. Her takım yaşar.” Ancak bu, yılın başında belirlediğimiz hedeften bizi alıkoymuyor.” değerlendirmesini yaptı.

Konyaspor, Altay’ı şanssız bıraktı: 3-1

İlhan Palut: Her maç bir Konyaspor maçı göreceğiz

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK