'Göreve başladığımızdan beri…'

'Göreve başladığımızdan beri…'

25
0
PAYLAŞ

Sergen Yalçın şaşkınlığını gizleyemedi: Göreve geldiğimizden beri böyle bir şey görmedim.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig’in 5. haftasında Fraport TAV Antalyaspor’u 3-2 mağlup etti: “Göreve geldiğimizden beri ilk 45 dakika hiç böyle oynamamıştık. aranan.

Yalçın, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, normal seyrinde olmayan olaylarla ilginç bir gece geçirdiklerini söyledi.

Karşılaşmanın ilk yarısında kendileri için bir kaos olduğunu belirten Yalçın, eksik kadroda alternatifi olmayan 2 oyuncuyu kaybettiklerini ve bu nedenle ilginç kararlar almak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Yalçın, o anda akıllarına gelen doğru şeyi düşünemeden yapmaya çalıştıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti: “Belki de göreve geldiğimizden beri ilk 45 dakikada bu kadar kaotik bir ortam ya da zorluk görmemiştik. Kaybetsek bile sonucu pek umursamazdım. Oyuncuların sürekli yer değiştirdiği zor bir durum yaşadık. ” ve takım dengesi bozuldu.” kullanılan cümleler.

Yalçın, ikinci yarıda oyuncularının çok emek verdiğini belirterek, şunları kaydetti: “Oyunu geri döndürmek kolay olmadı. Oyuncularım sayesinde. Geri dönüşler iyi. 2-0’dan sonra geri dönmek kolay bir iş değil. Dolayısıyla bunu gerçekleştirecek güce sahibiz.” dedi.

Antalya’da muhteşem dönüş! Skor: Fraport TAV Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

“İLGİNÇ BİR GECE OLDU”

Oyunda 6 oyuncudan mahrum kaldıklarını hatırlatan Yalçın, 2 oyuncu daha kaybettiklerini, bu süreçte müsabakalardan zarar görmeden çıkmaları halinde gelişmeleri çok daha yakından takip edebileceklerini söyledi.

Yalçın, galibiyetten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Göreve geldiğimizden beri ilk 45 dakika hiç oynamadık. Çalışmadığımız yerlerden hep bir şeyler gelişti. Çok ilginç bir geceydi. Sonuç olarak kazandığımız için mutluyuz. Geri gelmeyi çok isteriz. Karakterli ve bu geri dönüşleri yapabilecek yetenekli oyuncularımız var.“Değerlendirdi.

Yalçın, Batshuayi’nin fiziksel olarak hazır olduğunu ve çok iyi performans gösterdiğini sözlerine ekledi.

Rachid Ghezzal: Bu lig gerçekten zor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK