Galatasaray'da Marcao ve Kerem barıştı

Galatasaray'da Marcao ve Kerem barıştı

36
0
PAYLAŞ

Marcao, takım arkadaşlarının önünde Kerem'den özür diledi

Galatasaray’da Marcao ve Kerem Aktürkoğlu, arkadaşlarının önünde barıştı.

Kerem Aktürkoğlu, Giresunspor-Galatasaray maçında istenmeyen görüntülere neden olan Marcao ile barıştı. İkili, antrenman öncesi takım arkadaşlarının önünde sarılarak barıştı.

16 Ağustos’ta Giresunspor’a karşı lig maçında Kerem Atürkoğlu’na saldıran Marcao, cezanın ardından yaklaşık bir hafta önce affedildi ve milli takımla antrenmanlara başladı. İkili, milli takımda yer alan Kerem Atürkoğlu’nun dönüşünden sonra ilk kez bir araya geldi.

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim, daha önce sosyal medyadan özür dileyen Marcao ile şiddete maruz kalan genç Kerem’i takım arkadaşlarının önünde bir araya getirdi.

İki oyuncu barışmadan önce Fatih Terim, “Burada 25-30 erkek var. Herkesin mizacı farklı, dili farklı, dini farklı, kültürü farklı. Tabii bu kadar çok insanın olması kolay değil. Yabancılar İnsanlar bir arada Fizik Bu kadar çok çalışan bir vücut doğal olarak çok fazla zihinsel yorgunluk, saha içinde ve dışında psikolojik baskı yaratıyor ve bazen sonuç iyi gitmiyor.Genç diyorum, yaşamak için çok gençsin, olabilir. tırmanışlar, sinirli hareketler, kavgalar hatta bazen kavgalar olabilir Antrenmanda, soyunma odasında, koridorlarda ama dozu, tadı ve mantıklı bir yanı olmalı. Marcao ve Kerem sahaya oturdu Marcao’nun odamda özür dilemesi buradaydı, sahada… Acısını her zaman dile getirdi.Kendisinden ve ailesinden özür diledi. ste o da yapar” dedi.

MARCAO: İNANILMAZ derecede üzgünüm

Marcao, takım arkadaşlarının önünde, “Önce hepinizden özür dilerim. Öncelikle Kerem kardeşimden çok pişmanım. Hiç istemediğim bir şekilde davrandım. Öncelikle özür dilerim. ” Kerem kardeşime, tüm takım arkadaşlarıma, Fatih Hoca’ya, yardımcılarına ve tüm teknik ekibe. Bu benim onaylamadığım bir hareketti. Olmaması gereken bir adımdı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Yüzde yüz suçluyum. Bu çok açık. O yüzden herkesin önünde Kerem kardeşimden bir kez daha özür dilemek istiyorum” dedi.

Brezilyalı daha sonra Kerem Atürkoğlu’na sarıldı. Teknik ekip ve oyuncular iki oyuncuyu alkışladı.

Giresunspor-Galatasaray maçında Marcao, takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu’na saldırdı ve kırmızı kart gördü. PFDK, Brezilyalı oyuncuya 8 maç ceza verdi.

Marcao daha sonra sosyal medya hesabından “İnanılmaz derecede üzgünüm. Hiç istemediğim bir davranış sergiledim. Öncelikle tüm takım arkadaşlarımdan ve antrenörümden yüzde yüz suçlu olan kardeşim Kerem’den özür dilerim!” ifadeleri kullanıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK