Galatasaray'da galibiyetin sırrı ortaya çıktı

Galatasaray'da galibiyetin sırrı ortaya çıktı

30
0
PAYLAŞ

Galatasaray'da galibiyeti getiren konuşma netlik kazandı

fanatik

Göztepe maçını arkadan kazanan ve rahat bir nefes alan Aslan’ın sırrı ortaya çıktı! Maçın devre arasında önce Muslera’nın ardından Fatih Terim’in duygusal konuşmasından tüm oyuncuların olumlu etkilendiği ortaya çıktı.

Galatasaray’ın Göztepe karşısında ilk 45 dakika ile ikinci 45 dakika arasındaki imajını değiştiren detaylardan biri de ortaya çıktı. Takım kaptanı Fernando Muslera ve teknik direktör Fatih Terim’in devre arasında futbolcuları duygulandıran bir konuşma yaptığı ortaya çıktı. İlk olarak Uruguaylı kaleci Muslera, “Bu futbol bize asla yakışmayacak. Biz bundan çok daha fazlasıyız. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Sahaya çıkıp her şeyi değiştirebiliriz. İşleri doğru yapmak yine bize bağlı. Elimizden gelenin en iyisini yapmalı ve ne kadar iyi olduğumuzu göstermeliyiz.” Bunu bir kez daha kanıtlamamız gerekiyor” dedi.

“Bu bizim diriliş oyunumuz”

Muslera’ya göre, Terim’in de öğrencilerini sohbetlerle motive etmeye çalıştığı söylendi. Fatih-Öğretmen konuşmasına “Bu bizim diriliş maçımız” diyerek başladı ve “Biz harika bir takımız… Biz Galatasaray’ız… Herkese bir kez daha hatırlatmamız lazım. harika bir takım olduğumuzu gösterebiliriz, sadece kazanmaya odaklanmalı ve bunu “Savaşmanı istiyorum” finali yapmalıyız.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK