Galatasaray'da dev toplantı gerçekleşiyor

Galatasaray'da dev toplantı gerçekleşiyor

36
0
PAYLAŞ

Yüksek danışma kurulu Galatasaray'da toplandı

Milliyet

“Yüksek İstişare Kurulu” olarak bilinen Başkan Burak Elmas’ın ekibi toplanıyor. Kurulun eski başkanları, ikinci başkanları ve eski ve yeni başkanları toplantıda bir araya gelir.

Galatasaray, eski başkanlar, ikinci başkanlar, eski ve yeni konsey başkanları tarafından tartışılıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Burak Elmas, “Yüksek Danışma Kurulu” adını verdiği ekibi topluyor.

Başkan Elmas katılımcılara bir davet mektubu göndererek yüksek danışma kurulunun 13 Ekim’de toplanacağını duyurdu. Bu toplantı 16-17’den önce gerçekleşecek. Mustafa Cengiz döneminde pandemi nedeniyle gerçekleşmeyen iki mali kongrenin yapıldığı Ekim. Bu konuda her iki fikir alışverişinde bulunulacak ve Başkan Burak Elmas, Genel Kurul’dan hangi yetkilileri getirmek istediğini bildirecek. Sarı-kırmızılı kulüpte transfer döneminde ödenen yüksek bonservisler ve bonuslu detayların KAP bildirimlerinde yer almaması üyelerin tepkisini çekiyor. Elmas ve ekibinin “şeffaflık” konusunda uyarıldığı, özellikle eski başkan ve yöneticilerin konuyla ilgili artan eleştirileri olduğu söyleniyor.

(Milliyet)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK