Flaş! Süper Lig ekibinden Şenol Güneş bombası

Flaş! Süper Lig ekibinden Şenol Güneş bombası

15
0
PAYLAŞ

Flaş!  Süper Lig ekibinden Şenol Güneş bombası

2021-2022 Süper Lig sezonuna kabus gibi başlayan Başakşehir, teknik direktör Aykut Kocaman ile ayrılma kararı aldı. Başkan Göksel Gümüşdağ yeni teknik direktör için harekete geçerken, milli takımımızdan ayrılan Şenol Güneş ile temasa geçti. İşte detaylar ??

AYKUT KOCAMAN’IN BİLETİ İPTAL EDİLDİ

2019/20 sezonunda Süper Lig şampiyonu olan ve geçen sezon küme düşmeden kurtulan Başakşehir, 2021-2022 sezonuna kabus gibi başladı. 4 hafta sonunda henüz gol atamayan Turuncu-Lacivertliler bu süre içinde sadece 2 gol atabildi. Başakşehir transferlere rağmen beklenen performansı gösteremedi. Aykut KocamanBileti iptal edildi.

GÖKSEL’DEKİ İSİM GÜMÜŞDAĞS GEİST SENOL GÜNEŞ

Başakşehir’de Başkan Aykut Kocaman ile görüşme kararı aldı. gitmek Göksel Gümüşdağdeneylerine yeni öğretmen üzerinde başladı. Gümüşdağ, yakın zamanda milli futbol takımımızdan ayrılan teknik direktördür. Şenol Güneşİletişim kurdu.

“TAKIMDA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM”

Göksel Gümüşdağ’ın takımı emanet etmek istediği Şenol Güneş, bir süre takım yönetmek istemediğini belirterek Başkan Gümüşdağ’ı kibarca reddetti.

AYKUT KOCAMAN BULURSA HAFTA YOLCUSU

Başakşehir, alternatif bir isim olması durumunda Aykut Kocaman ile yollarını ayırmayı planlarken, önümüzdeki hafta Fenerbahçe’yi Süper Lig’de ağırlayacak olan Turuncu-Lacivertliler, olumsuz sonuç alması durumunda tecrübeli teknik adamla direkt ilişkisini kesecek. söz konusu Oyun.

“Gerektiğinde HAYIR DÜŞÜNMEYİN”

Öte yandan Şenol Güneş’in ayrılmasının ardından milli antrenör adaylarından biri olarak gösterilen Aykut Kocaman, 2-1 kaybettikleri Göztepe maçı öncesi sorulan soruyu yanıtladı.

Aykut Kocaman, ‘Milli takım teknik direktörlüğü pozisyonu için bir talebim olmadı ama talep olursa hayır diyemezsiniz’ dedi, “Öncelikle genel bir tanım yapmamız gerekiyor. Milli takıma gelince. takım.” , bu başka bir seviye. Temsil yeridir. Yani sadece benim için değil, ülkemizdeki tüm antrenörler için de öyle. Tartışma yeri değildir. Şahsen ben böyle bir pozisyon için asla böyle bir talepte bulunmadım, yapmayacağım. Ancak talep olduğunda hayır deyin. Bu işin hem görevi, hem sorumluluğu, hem de gönüllü tarafı. Her teknik direktör için durum aynı.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK