Federasyon başkanlığına adaylığını açıkladı

Federasyon başkanlığına adaylığını açıkladı

19
0
PAYLAŞ

Harun Erdenay, TBF başkanlığına adaylığını açıkladı

Türkiye basketbol federasyonu eski başkanı Harun Erdenay, dernek olağan genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Türkiye basketbol federasyonu eski başkanı Harun Erdenay, olağan genel kurulda cumhurbaşkanlığı adaylığını açıkladı.

Erdenay yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye Basketbol Federasyonu’nun önümüzdeki günlerde yapılacak olan Genel Kurul Başkanlığı’na aday olduğumu kamuoyuna bildirmek isterim. hizmet etmiştir.” İki kuşaktır Türk milli basketbol takımının onurlu ve bu sporu sahada ve yönetim alanında tecrübe etmiş, Türk basketbolunu takdir ediyor ve bu onurlu göreve hazırım, felsefemi ve projelerimi hayata geçirebileceğinize inandığım projeleri hayata geçirmeye hazırım. gelecek buna katkıda bulunacaktır.” cümleleri kullanıldı.

Türk basketbolunda atletik performansın sürdürülebilir olması gerektiğine inandığını vurgulayan Erdenay, “Ben ve basketbolun ve profesyonelliğin kalbinden gelen arkadaşlarım Türk basketboluna katılabileceğimiz bir yol bulacağız Başarılı bir takım çalışması yapın. Coşku yaratın. , örnek, ilham verici, şeffaf ve adil bir yönetim tarzı ol. Hedeflerimi ve zaman çizelgemi paylaşacağım tüm değerli basın mensuplarına ve kamuoyuna önümüzdeki günlerde yapacağım bir basın toplantısı ile sunuyorum.” kullanılan cümleler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK