'Fatih Terim, Mostafa Mohamed'i tehdit etti'

'Fatih Terim, Mostafa Mohamed'i tehdit etti'

20
0
PAYLAŞ

Flaş iddia: Fatih Terim, Mustafa Muhammed'i tehdit etti

AKŞAM

Mısır basını, Galatasaray’ın yıldız golcüsü Mostafa Mohamed için: “Galatasaray’daki olağanüstü başlangıcından sonra Mısırlı forvet bu kez düşüyor ve teknik direktörü kendisini ‘Böyle devam edersen Zamalek’e döneceksin’ diye tehdit ediyor.

Galatasaray’da bekleneni veremeyen ve takviye bekleyenler Mustafa Muhammed Mısır basınından ilginç haber ve yorumlar geliyor.

Elbalad.news’ta yer alan Başka bir haberde, Mustafa’nın Zamalek’teki olağanüstü performansından ve Galatasaray’daki harika başlangıcından hiçbir iz bulunmadığı belirtildi. Mustafa MuhammedBu düşüşle karşı karşıya kalan teknik direktör Fatih Terim de oyuncuyu canlandırdı. “Böyle devam edersen Zamalek’e döneceksin.” tehdit ettiği iddia edildi.

MİLLİ TAKIMDA 1 GOL VAR

Avrupa’da oynamayı hayal eden yıldız oyuncunun Saint-Etienne kapısından döndükten sonra aynı şeyi Bordeaux için tekrar yaşadığını hatırlatan haberde, Mustafa Muhammed Galatasaray Bankası’nda kilitli ve formsuzdu. Ayrıca o sezon Mısır milli takımı için tek bir gol attı. Terim’in kendisine yönelik uyarı ve eleştirilerinin ne gibi sonuçlar doğuracağını zaman gösterecek.” Açıklama dahil edildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK