Fatih Terim çıkış planını hazırladı

Fatih Terim çıkış planını hazırladı

72
0
PAYLAŞ

Fatih Terim, Lazio maç programını sezona yayacak

fanatik

Fatih Terim, Lazio oyununun neredeyse ideal 11’ini bundan böyle çok fazla oynamadan aynı anlayışla sahaya taşıyacak. Amaç, Göztepe, Marsilya ve Rize’deki maçları uluslararası molaya kadar mümkün olan en az hasarla atlatmak ve tekrar ayağa kalkmaktır. Milli ara sırasında takımı zorlu bir kamp dönemi bekliyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Avrupa Ligi’nde Lazio maçındaki galibiyeti getiren oyun anlayışını ve o gün sahaya getirdiği ideal 11’i ilk yarıya kadar aynı şekilde kullanmayı planlıyor. 3 maçlık dönemi (Göztepe, Marsilya (d), Rizespor (d)) mümkün olan en az hasarla atlatmak, Galatasaray’ı ayağa kaldırmak ve her iki pistte de iddiasını ortaya koymak isteyen Terim, farklı bir hamleyle karşımıza çıktı. Gelecek için plan yapın.

Transferi sabırsızlıkla bekliyorum

Set 11’i sakatlıklar ve penaltı atışları dışında fazla oynamadan kullanmayı planlayan Fatih Terim, oyuncularını bir şekilde kampa sokmayı düşünüyor. Döndükten sonra milli takımlara katılan oyuncular için ayrı bir program kullanılacaktır. Kayserispor’un yenilgisinin ardından transfer mesajları veren Terim, devre arasına kadar her iki pistte de yarışa devam etmek istiyor ve Ocak ayında yapılan takviyelerle bambaşka bir takım oluşturuyor.

Ayrılık listesini hazırlayın

Bu arada Terim, sezon başından beri elde edemediği birçok yıldızın kartlarını geçmek üzeredir. Bilindiği üzere Fatih-Lehrer, önümüzdeki haftalarda Ocak ayında göndermek istediği oyuncuların listesini yönetime verecek. Bu listeye şimdiden bazı isimler koyan Fatih-Öğretmen’in Yedlin, Feghouli, Babel ve Luyindama’yı elediği ancak nihai karar için bir süre bekleyeceği söyleniyor.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK