Erman Toroğlu'ndan şok sözler

Erman Toroğlu'ndan şok sözler

17
0
PAYLAŞ

Erman Toroğlu:

Milli Takımın Hollanda’ya 6-1 mağlup olduğu karşılaşmayı Erman Toroğlu puanladı. Yorumcu Erman Toroğlu bu sonucu değerlendirdi.

İşte Erman Toroğlu’nun yorumları:

Bu olay utanç verici! Hollanda’yı yendiğimizde koçları Frank de Boer’di ve başarısız olduğu için gönderildiler. Yanlarında kimi getirdiler? Louis van Gaal! İki gün önce: “Bu tür oyunlar final değil. Daha çok oyun var ama diğer oyunları bir teknik adamın hazırlaması daha zor” dedi. “Son antrenmanda oyuncularımın bu maçtan iyi bir şekilde kurtulacağını hissettim” dedi. Van Gaal bunu söyledi. Programda buna benzer bir şey söyledim, tesadüf!

Şenol Güneş ile Van Gaal arasında 1 yıl var. Yani pek bir şey yok. Bu felaketin olacağını görüyor muyum, agnostik miyim? Değilim. Van Gaal’ın aldığı para yaklaşık 1 milyon euro, Şenol Güneş’ten gelen para ise 2 milyon euro! Sen de umursamıyorsun.

Şenol Güneş geldiğinde “Mircea Lucescu gelsin” diyen adam benim. Ancak Şenol Güneş bu kadar çok yıldızı organize edebilecek kapasiteye sahip değildi. Van Gaal’dan önce ve sonra Hollanda’yı görün!

TAZMİNATINIZI VERECEĞİZ!

Nihat Özdemir kardeşim bu adam gitmez, istifa etmez! Bu adam gitmezse ve gönderecek paranız yoksa lütfen bir hayır kurumu kurun, birlikte para yatıralım ve Şenol’un parasını verelim! Tazminat istediği için istifa etmeyecek! Lütfen Nihat Özdemir yalvarırım.

SONUNDA BUNU DİYOR

Bu adam tazminatını istiyor, verelim! Haydi bir yardım kampanyası başlatalım! Sonunda anladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK