Emre Kılınç'ın golü sonrası dikkat çeken detay

Emre Kılınç'ın golü sonrası dikkat çeken detay

14
0
PAYLAŞ

Necati Ateş'in gol sonrası Terim'e söyledikleri dikkat çekti

Fotoğraf eşleşmesi

Trabzonspor derbisinde ilk yarıda Galatasaray teknik heyeti futbolun keyfini çıkardı. Florya’da Trabzonspor’a karşı hücum çabalarının sona ermesinin ardından takımın geleceğine dair umutlar yükseldi. Özellikle Emre Kılınç’ın attığı ilk golle birlikte yardımcı antrenör Necati Ateş’in gol sonrası Fatih Terim’e söylediği sözler dikkat çekti.

Sezon başından bu yana bireysel defans hatalarının bedelini ödeyen Galatasaray, ligde ve Avrupa’da oynadığı 10 maçın 9’unda hedefine ulaşamadı. PSV, St. Johnstone ve Kasımpaşa’nın gollerine çalışan sarı-kırmızılı ekip, bu kez de benzer bir hatayla Trabzonspor’un peşine düştü. Trabzon’da ilk yarıda Florya’da oynanan maçın taktikleri öne geçince teknik heyet memnun kaldı.

“BÜTÜN HAFTA BU HEDEF İÇİN UYGULAMADA ÇALIŞTIK”

Trabzonspor maçında Emre Kılınç, Morutan ve Cicaldau, arkasından forvet Halil ve Kerem’in başlattığı hücum basınına destek verdi.

Yakaladığı toplarla geçiş hücumuna giden Galatasaray, karşılaşma 2-2’deyken tehlikeli kontra ataklar buldu ve Halil’in şutunu Yusuf’un çizgiden çekmesiyle galibiyeti kaçırdı.

Trabzon’da ilk golü Edgar Ies’in kapıya geri pasını engelleyen Emre Kılınç kaydetti. Düşmanın arkasına saklanan Emre, sahada Florya’da işi yaptı.

Gol sevincine kapılan yardımcı antrenör Necati Ateş, antrenörü Fatih Terim’e dönerek sevincini, “Hocam, golü nasıl attığımızı gördünüz mü? Bütün hafta bunun üzerinde çalıştık” diyerek sevincini paylaştı.

(Fotomak)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK