'Çomaklama şu takımı, Babel ile olmaz bu iş'

'Çomaklama şu takımı, Babel ile olmaz bu iş'

15
0
PAYLAŞ

Erman Toroğlu, Fatih Terim'e yüklendi: Korkutun;  takımı patlatmayın!  Babel'de bu mümkün değil.

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim’i Trabzonspor ile Galatasaray’ın 2-2’lik berabere biten dev maçından sonra eleştirdi.

ünlü yorumcu A-Spor ekranlarında 2-2 biten Trabzonspor-Galatasaray maçını Erman Toroğlu oynadı. “Takım oyunu” programda değerlendirilir.

Fatih Terim’in değişikliklerini eleştiren Erman Toroğlu, Fatih hocam siz 2 1 öndesiniz, takımınız daha genç, korktu, ‘bunu ben yapayım’ dedi. Galatasaray’ı bırakın, bu takımı tekmelemeyin. Babil’in bunu yapmamasından da korkuyordu. Galatasaray ilk yarıda sigara içti, çok hızlı geldiler, çok hızlı açtılar, Trabzon’un sırtı toparlanamadı.” aranan.

Aslan Fırtına’yı yakaladı: 2-2

Toroğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar

– “Bu maçın hocanın oyunu olduğunu söyledik. Ömür ve İsmail Köybaşı kementle, doğru kararla yakalandılar. Oyuna yeni başladın, 40 metre dripling yapmaya çalışıyorsun.”

– “Arkadaşların koşup sana yer açmak ve pas almak istiyor, futbolcu gibi davranıyorsun, kaybediyorsun, sonra defansın 2. küstahlığını yapıyorsun, kaleciye bakmadan pas atıyorsun, gol atıyorsun. büyük takımlar böyle davranmamalı. Abdullah ikisini de 2 dakikada aldı. Doğru yaptı.”

“Kaldırdım çünkü…” Morutan’ın Fatih Terim’den yanıtı

– “Maç bitip iki takımın teknik direktörlerine sorduğunuzda Abdullah Avcı fena değil diyecek, Fatih Terim yakaladığımız kuşu kaçırdık diyecek, olay bu. Fatih Terim’e korkak mı desem, ben Utanarak söylemeliyim 2-1 öne geçtin Trabzonspor gelsin Trabzonspor 75’ten sonra koşamadı takımın genç Kaybedersen onlarla kaybedersin kazanırsan onlarla kazanır bence orada bir hata yaptı.”

Abdulkadir Ömür’ün Abdullah Avcı’dan ifadesi

“MORUTAN’IN ÇIK MASI HATA”

– “Fatih Terim’in Babel’i alması hatadır, Morutan’ı alması hatadır, hatadır. 2 1 önde gidiyorsun dostum, ne olursa olsun senin takımın koşuyor, Trabzon’u mahvettiler. “

– “Galatasaray’da feghouli yok, bence takımın beyni o. O yoksa Morutan seni yönetir, o tip bir oyuncuya sahip değilsin. Morutan verir ve alır. Başka şansın yok, denedin. “Babil’i bir yere kadar kullanmak. Morutan şansını iyi kullanıyor. Galatasaray’da ikinci bir adam varsa, Morutan onu oyundan almakla hata yaptı.”

“Doğru oyna” tepkisi beni ağlattı

– “Bugün Trabzonspor’da Berat Özdemir iyiydi, oldukça iyiydi. Ayrıldı, kapattı, koştu.”

– “Yıllardır hep dedik, yerli antrenörler, bir şey görüyorum, yerli antrenörler birer birer yabancılar tarafından değiştiriliyor. Birbirinizi yemekten, bir şey katmayın… Avrupa’ya gitmek isteyen yerli yok. Sırf öyle dedi diye arkasından ona bir mektup yazın.

Nelson’ın sözleri Rıdvan Dilmen’den: Açıkçası pek beğenmedim

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK