Christoph Daum'dan Kuntz değerlendirmesi

Christoph Daum'dan Kuntz değerlendirmesi

27
0
PAYLAŞ

Christoph Daum:

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin eski Alman teknik direktörü Christoph Daum, milli takımın esaslı bir anlaşmaya vardığı vatandaşı Stefan Kuntz hakkında A Spor’a özel açıklamalarda bulundu. “2020’de Stefan Kuntz Almanya’da çok iyi bir iş çıkardı. Almanya’da federal düzeyde eğitim almalı. Kuntz’un futbolda uzman olduğunu söyleyebilirim” dedi.

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin eski Alman teknik direktörü Christoph Daum, milli takımın temel anlaşmaya vardığı vatandaşı Stefan Kuntz hakkında A Spor’a özel açıklamalarda bulundu.

Christoph Daum’un yorumlarından öne çıkanlar bunda;

“Stefan Kuntz, 2020’de Almanya’da harika bir iş çıkardı. Almanya’da ulusal düzeyde antrenman yapması gerekiyor. Kuntz’un futbolda uzman olduğunu söyleyebilirim. Futbolu çok iyi biliyor.”

“Ayrıca buradaki takımları için bir motivasyon kaynağı. Almanya’nın 21 Yaş Altı takımı Avrupa Şampiyonası’nın en iyi takımı değildi. Stefan çok iyi bir motivasyon sağladı. Takım ruhunu oluşturdu. Bunu Türkiye için de tahmin edebiliyorum.”

Stefan kalitesiyle ortaya çıktı!

“Kuntz burada güçlü bir takım kurdu. Tabii ki oyuncular burada yapı taşları, ancak Stefan burada niteliklerini ortaya çıkardı ve takımlarına çok katkı sağlayacağını düşünüyorum.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK