'Burası neden 'Düşler Tiyatrosu' herkes hatırladı!'

'Burası neden 'Düşler Tiyatrosu' herkes hatırladı!'

20
0
PAYLAŞ

Cristiano Ronaldo: "Neden herkes bu 'Düşler Tiyatrosu'nu hatırlıyor?"

Manchester United’a karşı rövanşta attığı iki golle Old Trafford’u kendine hayran bırakan Cristiano Ronaldo, maçın hemen ardından açıklamalarda bulundu.

12 yıl aradan sonra Manchester United’a dönen Cristiano Ronaldo, Newcastle United’a karşı ilk maçında 2 golle oynadı ve maçtan sonra duygularını paylaştı.

Sporx’ta yer alan habere göre Bu stadyumun büyülü olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu “Old Trafford’a geri dönmek, bu stadyumun neden ‘rüyaların tiyatrosu’ olduğunu herkese açık bir şekilde hatırlattı. Benim için Old Trafford, istediğiniz her şeyi elde edebileceğiniz büyülü bir yer.” aranan.

“BİRLİKTE KUTLUYORUZ”

Ronaldo, bu sezon her şeyi kazanabileceklerine inandığını söyledi. Takım arkadaşlarımdan ve tribünden aldığımız sürekli destek sayesinde, sonunda birlikte kutlayabileceğimiz güvenle yolumuza devam ediyoruz.” dedi. kullanılan cümleler.

Takıma katkı sağlamak istediğini belirten yıldız isim şunları söyledi: “Tekrar Premier Lig’de oynamak için Manchester United’a döndüğüm için gururluyum. Ama hepsinden önemlisi, takıma yardım ettiğim için mutluyum.” dedi.

Cristiano Ronaldo, 12 yıl sonra Manchester United’a geri döndü ve Premier Lig’de Aston Villa’dan (8) sonra en çok gol atan ikinci takım olan Newcastle United’ı (7) geçemedi.

Cristiano Ronaldo, Manchester United formasıyla ikinci maçında kendini gösterdi! 4-1

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK