Bunu devam ettirdiğimizde iyi şeyler görebiliriz

Bunu devam ettirdiğimizde iyi şeyler görebiliriz

65
0
PAYLAŞ

Hikmet Karaman: Bu istatistikle devam edersek güzel şeyler görebiliriz

Yukatel Kayserispor’un teknik direktörü Hikmet Karaman, Giresunspor’un 1-1’lik maçında öne geçtiklerini ancak skoru koruyamadıklarını söyledi.

Zor bir karşılaşma olduğunu vurgulayan Karaman, şöyle devam etti:

Maç öncesi rakibimizin ligdeki konumu ve farklı bir skorla kazandığımız maçtan sonra buradaki maç stratejik ve mental olarak zor bir maç. Çünkü Giresunspor takımı önceki maçlarda oynadığı ve zaman zaman verdiği mücadelenin ödülünü alamadı. Kapıyı aldık ama kapıdan sonra kapıyı taçtan aldık. Orada skoru koruyabilseydik, sonraki dakikalarda durum farklı olabilirdi.

Giresunspor yine kazanamadı: 1-1

Karaman, golü bulmanın hem Giresunspor’un motivasyonunu artırdığını hem de daha akıcı bir oyunla sonuçlandığını söyledi. “İkinci yarıda karşılıklı ataklar var. Her iki takımın da pozisyonları var. Rakibimizin iyi başladığı maçı ikinci yarıda Uğur’un hamlesiyle yarıda kestik. Fernandes’in özellikle kullandığı iki yan top var. Biri Yasir’in pozisyonu, diğeri ise Yasir’in pozisyonu. “Dimitris. Çok net vesikalık pozisyonları. “Bu maç türünde bu tür pozisyonları değerlendirmek gerekiyor. Rakibimizin de birkaç pozisyonu var.” kullanılan cümleler.

Karaman, son iki deplasman maçından 4 puan almayı başardıklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti: “İçeride oynadığımız Hatay deplasman, Galatasaray ve Giresun deplasmanda. Yani 3 maçın iki deplasmanından 4 puan aldık. Bizimle 5 maçta 11 puan alan bir takım var. İyi şeyler yapabiliriz. Bu istatistiklerle devam edersek bir şeyler görürüz. Ama oynadığımız maçlardan ders çıkarmamız lazım. Giresunspor’a başarılar diliyorum.” dedi.

Hakan Keleş: Bu kadar gol kaçırılmaz

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK