Bedava yayın polemiği: Acun'dan Sergen'e yanıt

Bedava yayın polemiği: Acun'dan Sergen'e yanıt

14
0
PAYLAŞ

Beşiktaş-Borussia Dortmund maçı öncesi polemiklerin ücretsiz yayını!  Acun Ilıcalı'dan Sergen Yalçın'a yanıt

Beşiktaş’ın Borussia Dortmund ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında siyah beyazlı teknik adam Sergen Yalçın, “Bence Exxen maçı açabilir. Acun’u sosyal medyada görmek isteyenler gördüm. Kanalı açık tutun, tüm halk görmeli. Bir kere böyle bir şey yapabilirsiniz.” Acun Ilıcalı çağrıya cevap verdi.

Şampiyonlar Ligi yayın haklarını satın alan Exxen platformunun sahibi Acun Ilıcalı, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a yanıt verdi.

“Sergen ile 2 yıl çalıştık, bu yaz birlikte tatile gittik. O çok değerli bir insan.” Acun Ilıcalı, “Kalbi temiz, kötü bilmeyen ve kötü düşünmeyen bir insan. İşe geç kalmış bir arkadaşım ama Sergen’in bugünkü dileği gönülden bir dilek. İstersem bu oyuncu bu oyuncu. … ben desteklerken girin. kullanılan cümleler.

‘Süper Lig’i bedava yayınlayalım o zaman’ diyen. Ilıcalı, Yalçın’ın sözleriyle “Beşiktaş oyununu oynasam Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları da bunu istemez mi? Sergen Yalçın benim çok sevdiğim çok başarılı bir arkadaşım. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi gelirini nereden alıyor? UEFA bunun için para dağıtıyor. kulüplere yayın haklarını ödüyoruz.” aranan.

“Önümüzdeki SEZON ŞAMPİYONLAR LİGİ’NE KATILAMAZSINIZ”

Hayatının en büyük riskini aldığını ve destek beklediğini belirten Ilıcal, sözlerine şöyle devam etti:

Şampiyonlar Ligi 6 yıldır ücretsiz yayınlanmadı, birdenbire Acun Bedava’ya yayınlandı. Önümüzdeki sezondan itibaren takımlarımız artık doğrudan Şampiyonlar Ligi’ne geçemeyecek. Herkes başarılı olsun.

SERGEN YALÇIN: “EKXEN OYUNU AÇABİLİR”

Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran Exxen’in sahibi Acun Ilıcalı’ya, yayınların halka açılması için çağrıda bulundu. “Bütün ülkenin bu maçı görmesini istiyorum. Ülkemizi temsil ediyoruz. Alacağımız puanlar gelecek için çok önemli olacak. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın aldığı puanlar da önemli. Onlara da çok başarılar diliyorum. 3 büyük grup” İstanbul, ülkeye puan kazandırmak için elinden geleni yapacaktır. Bence Exxen oyunu açabilir. İnsanların sosyal medyada görmek istediğini gördüm. Acun’a sormak lazım. Tüm halk kanalı görsün. Böyle bir şey yapabilirsiniz.” kelimeleri kullanmıştı.

Borussia Dortmund maçı öncesi Sergen Yalçın’dan Acun Ilıcalı’ya yayın çağrısı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK