Ahmet Nur Çebi'den Devler Ligi mesajı

Ahmet Nur Çebi'den Devler Ligi mesajı

30
0
PAYLAŞ

Ahmet Nur Çebi:

AA

Beşiktaş kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde elde edecekleri başarının Türk futbolu için büyük önem taşıyacağını söyledi.

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş dergisinin Eylül sayısında yer alan yazısında, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda Hollanda Ajax, Almanya’nın Borussia Dortmund ve Portekiz’in Sporting Lizbon takımlarının karşı karşıya geldiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

Türkiye’yi temsil etme sorumluluğuyla futbol dünyasının bu en önemli kulüp organizasyonunda başarılı olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rakibimize saygı duyuyoruz. Ulusal bir temsil olarak bize de saygı duyduklarını biliyoruz. Ülkemizin puana ihtiyacı var. UEFA’nın yıllık 10 ve 18 yıllık verilerine göre lokomotifi olduğumuz Türk futbolunu bu büyük organizasyonda Avrupa’nın en çok puana, kupaya sahip kulübü olarak temsil etmek ve puanları toplamak istiyoruz. , acilen ihtiyacımız olan. Ülke futbolunun önümüzdeki sezonlarda bu puanlara ihtiyacı olacak. Bizim başarımız Türk futbolunun başarısı olacaktır.”

Süper Lig kulüp başkanlarını Şampiyonlar Ligi maçlarını birlikte izlemek için Vodafone Park’a davet eden ebi, “Türkiye’de tek çatı altında olan bizlerin, armamızda da yer alan uluslararası spor organizasyonlarında birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Şampiyonlar Ligi’nde. Kulübün tüm taraftarlarını, büyük Beşiktaş taraftarlarıyla birlikte Şampiyonlar Ligi maçlarında Beşiktaş’ımızı desteklemeye davet ediyorum.”

Ahmet Nur Çebi, UEFA Şampiyonlar Ligi finalinin geçen sezon İstanbul’dan devralındığını hatırlatarak, “Biliyorsunuz, İstanbul’da yapılması planlanan Şampiyonlar Ligi finali pandemi nedeniyle ertelendi. 2023’te şampiyon olacağız – Lig finallerini tutun. ” İstanbul’a döndü. Beşiktaş bu büyük organizasyonun finalinde. Sizleri de aramızda görmeyi umuyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Kulüp çalışanlarından Ekrem Öz’ün geçtiğimiz ay yaşamını yitirdiğini hatırlatan Çebi, “Değerli gazilerimize Allah’tan rahmet ve Beşiktaş camiasına başsağlığı diliyorum. Kötü günlerde hep birlikte olmamız gerektiğini düşünüyorum.” iyi zamanlarda olduğu gibi. Beşiktaş’ın büyük bir aile olduğunu unutmayın” şeklinde görüş bildirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK