A Milli Takım'da Gattuso sürprizi

A Milli Takım'da Gattuso sürprizi

15
0
PAYLAŞ

A Milli Takım'da Gattuso ismi ön plana çıktı.

fanatik

Milli takımda Şenol Güneş’ten ayrıldıktan sonra Gennaro Gattuso öne çıktı, ancak Stefan Kuntz karar verdi. Şenol Güneş’in sözleşmesinin feshedilmesinin ardından Stefan Kuntz ile resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Milli takımda Şenol Güneş’ten ayrılmasının ardından programda Gennaro Gattuso ve Ralf Rangnick isimleri yer aldı ancak Stefan Kuntz emindi. Şenol Güneş’in sözleşmesinin feshedilmesinin ardından Stefan Kuntz ile resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Gattuso programda!

Şenol Güneş’in ardından TFF’nin gündemine İtalyan antrenör Gennaro Gattuso geldi. Gennaro Gattuso gündemde kaldı ve teklif yapılmadı.

Resmi sözleşme için gel

Löw ve Klinsmann isimleri telaffuz edilse de yeni milli takım yöneticisi Hamit Altıntop’un seçimi Stefan Kuntz’a düştü. TFF yönetimi, Kunt ile her konuda anlaştı ve onu önümüzdeki hafta resmi bir sözleşme imzalaması için Türkiye’ye davet etti.

Bir milletvekili Türk olacak!

Stefan Kuntz’un yardımcılarından biri Türk olur. Tayfun Korkut’tan Tayfur Havutçu, Mustafa Doğan ve Kenan Koçak’ın Kunt’un yeni yardımcılarından olması bekleniyor.

(Fanatik)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK