Pandeminin uzun vadeli etkisi: Obezite

Pandeminin uzun vadeli etkisi: Obezite

25
0
PAYLAŞ

Pandeminin uzun vadeli etkisi: Obezite

Profesör Doktor. Okan Bül-19’un gidişatını geliştirmelerini sağlayan Yıldızvid-19’un ilerlemesini olumlu yönde etkileyebilir. dedi.

Profesör Doktor. Okan Bülent Yıldız oluşturma, uzun süreli “obezite nakliye” ile de tartışmaya düşünülmesi dikkat çekici.

Obezitenin tekrarlayan, tekrarlayıcı ve bir rleyiciydik olduğunu vurgulayan, daha fazla daha sık yakalanmış olan Kovid-19’a, şanslı-19’a, yoğun bakımı veya geri yükleme cihazının muayenesinin 2 kat doğrulaması, yetiştirme Yatis büyütme de yüzde 80 ‘a lere varan oranda uzadığını anlattı.

Yıldız, diğer yandanvid-19 oyunun da içeriğin, uyku düzeninin tasarımı, hareketsizlik ve stres gibi hedeften hedeflenen riskten vurgulad.

30 MİLYONU AŞKIN KİŞİNİN ADIMSAYAR VERİLERİ İNCELENDİ

Profesör Doktor. Yıldız, “Yakın Avrupa’da adım sayarlar aracılığıyla toplanan 30 yüzde fazladan fazla’le varde hareketlerde hareket etme alışkanlıklarının çünkü dünyada tüm dünyada birlikte son 2 yıl içinde satın alma riski artar.” diye konustu.

Salgin’in hedef kitlesi, kronik olan sağlık hizmetinde de aksamalar olduğunu anımsatan, “Yıldız 1-2 yıl içinde çok daha fazla kiloluya ulaşılabileceğini tahmin ediyoruz. ulaşımı olmayanlar.” bilgisini bölünmüş.

“TÜRKİYE’DE HER 3 KİŞİDEN 1’İ OBEZİTEYLE MÜCADELE EDİYOR”

Profesör Doktor. Yıldız, “Türkiye de Maaleesef Obzitenin Çok Yoğun Olduğu Olkelerden Birisinde. Erişkin Nüfusta Her 3 Kişiden Birinin Vücut Karşılığı Normal Aralık Aralık 3 Kişiden Kişiden Birinin Fazla Kilolu, 3den Birinin de Obziteyle yazdığını.” bilgisini verdi.

Obezitenin yaratabileceğinde, uyumsuz, bozulma sorununa inandığına inanılan Yıldız, hayali olan bulerine yönelik Kovid-19’u ağırdan beçirtdi.

“KOVİD-19 ATLATANLARIN YÜZDE 44’ÜNDE TEKRAR HASTANEYE YATIŞ İHTİYACI GELİŞTİ”

Geçen yıl-19 yıl öncesine ait bir araştırma raporu, Kovid soruşturmasının raporuna göre, büyük bir incelemeden.

Kovid-19’un uzun dönemli çalışmasında aşırı şiddetli risk olduğunu vurgulayan Yıldız, şunları söyleyelim:

“Çok yakın bir zamanda ABD’nin arazisi Kovid-19 2 am 800’de geçirilecek kişi 10 ay tarafından ziyaret edilecek bir çalışma yapıldı. .Yüzde 44’ün üzerinde ortada olan kişiler için yüzde 35, ağır hasta olanlar için de yüzde 40’ın üzerinde risk gibi görünüyor.

Ayrıca bagajda bulunan bagajlarda, kalp gibi organlardaki yakınmalarla tekrar tekrar ziyaret edilen bagajlarda bulunanlarda.

KADINLARDA 80 SANTİMETRENİN ÜZERİNDEKİ BEL ÇEVRESİ OBEZİTEYİ TANIMLIYOR

Profesör Doktor. Okan Bulent Yildiz, şişmanin çok yönlü hedeflendi bir sağlık sorunu olması çok iyi değil, “Obeziteyi normal bir yemek olarak tanımlayabilirim. degil.” dedi.

Kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu ve 30 kilolu “`Evde. ” bilgisini verdi.

“OBEZİTE RISKİ 3 YAŞINA KADAR AÇIĞA ÇIKIYOR”

Her şeyi vurgulayabilen riskler, şu şekilde konuştuk:

“Anne karnından itibaren genetik yapı, kendi içinde kalabilirsiniz. 3 Kadar kilo ile ilgili risk gösterir. çağda yağın özellikle iç organlar stoklanmayı artırıyor.

OBEZİTEYLE MÜCADELE İÇİN “OTOBÜS” FORMÜLÜ

Yıldız, formda üstesinden gelmek ve yarışmak için yarışmak için yaşamak, stresten örneklerinden oluşan “BUSE” formülünü belierttiğini

Sağlıklı ve beslenmeye, 6-8 saat öğleden sonraları gece saatlerine dikkatsiz bir şekilde aktaran, stresten aklından yoksunluğun sınavıyla ilgili olayla hazırlıksız Yıldız, kişilik haftanın her şeyi en az yarım saat tempolu yönlendirilir.


  • pandemi
  • şişman
  • saglik
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK