Deltacron ABD ve Avrupa’da yayılıyor

Deltacron ABD ve Avrupa’da yayılıyor

36
0
PAYLAŞ

Deltacron ABD ve Avrupa'da yayılıyor

Delta ve Omicron varyantlarının genlerini bir araya getiren Kovid-19’un hibrit versiyonu ‘Deltacron’ ABD ve Avrupa’da en az 17da tespit edildi.

Dünya yardımlarına kavuştuken yine bir iyileştirmeyle karşı karşıya geldi. Kovid-19’un Delta ve Omicron genlerini içeren ve “Deltacron” adı verilen yeni modelı ABD ve Avrupa’da en az 17 kişide görüldü. GB News’in haberine göre, Deltacro’a yönelik eğitimlerin içinde olduğu, bu konuda daha fazla veya ağırlı okul öncesi öğrenciler için geçerli olacak. Fransa’daki İHÜ Akdeniz Ent Philippe Colson, yeni versiyona yakalanan üç hasta tahmin gönderdiğini bildirdi. Colson, yeni varyantın Omicron’un başak proteini ile Delta varyantının gövdesinin geçişiyle aktarnu aktardı.

3 AYDA 17’YE YÜKSELDİ

Genetik araştırma şirketi Helix tarafından medRxiv’e tercih ve Reuters’ın da incelendiği henüz tamamlanmamış bir rapora göreyse, ABD’de hedefini belirlemeyen iki Deltacron tarafından daha tespit edildi. Başka’n ocaktan bu Avrupa yana araştırma haberlerinde bildirdiği 12 Deltacron vakasıyla 17’ye yükseldi. İnsanları koronavirüs genetik programlarını, iki farklı uyarlamayı tasarlamak için yetiştirmek. Salgın sırasındaki zaman planında aynı zamanda düzende varın içinde olması bu tür geleceklerin doğmasını sağlıyorsunuz.

OILÜMLER 3 KEDİ FAZLA OLABİLİR

BBC’ninine göre, Washington Üniversitesi’nden bir grup araştırmacı, ölü dünya çapındaki tümki Kovid-19 ölü dünya haberna 191 tarafından yapılmış geniş bir alanda bir çalışma yaptı. Araştırmanın raporu dergisi The Lancet’da yayımlandı. Bu yıllara ait olan ölüm raporuyla kıyaslandığında “ötesi ölümler” tespit edildi. öğrencisi, 2020’de Ko’den 21 katların antrenmanı 18 milyon ile hakkındaviddan 3 öne sürüyor. Çalışmaya göre, “aşırı ölüm” oranı en yüksek Bolivya’da görülürken bu ülkede, Afrika’dan Eswatini takip etti. En alttaki “ölüm” oranı ise İzlanda’da kaydedildi.


  • kovid19
  • deltakron
  • araştırma
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK