Yemin’in Reyhan’ı olarak ünlenen Özge Yağız: Hayal kurmaktan hiç vazgeçmiyorum

Yemin’in Reyhan’ı olarak ünlenen Özge Yağız: Hayal kurmaktan hiç vazgeçmiyorum

20
0
PAYLAŞ

Yemins Reyhan ile ünlü Özge Yağız: Hayal etmekten asla vazgeçmem

Turkcell Platinum Black’in katkılarıyla hazırlanan ALEM Talks Podcast’in yeni konuğu Özge Yağız oldu. ??Bizden biri?? Açtığı dizi ile hayranlarıyla buluşan Yağız, eğitim hayatını, oyunculuk serüvenini ve gelecek hedeflerini paylaştı.

Bizden Biri dizisiyle beyazperdeye dönen Özge Yağız, Turkcell Platinum Black’in katkılarıyla ALEM Talks Podcast’e konuk oldu. Dizi çekimleri için Marmaris’te olduğunu söyleyen Yağız, heyecanını şöyle dile getirdi: “Çekimler çok iyi gidiyor. Eğlenceli ve keyifli bir iş çıkarıyoruz. Ben de böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum” dedi.

ENERJİMİZİ YÜKSEK TUTMALIYIZ

Enerjik tavrıyla dikkat çeken Özge Yağız, “Her şeye kafayı taktığım bu aşamaya geldim. Çalışmalarımdan bu yana enerjim hep en üst seviyedeydi. “Enerjisi yüksek insanlara ayak uydurmaya çalışıyorum. İşimiz gereği enerjimizi yüksek tutmamız gerekiyor. Moral bozucu bir durum yaşadığımızda bile kamera önünde durmalı ve iyi performans göstermeliyiz. Çünkü bu bizim işimiz. İşim biraz da o özelleştirmeyi sunuyor diyebilirim.” şeklinde ifade edildi.

Beslenme ve Diyetetik mezunu Özge Yağız, oyuncu olma ihtiyacı hissettiğinde hayatın onu olması gereken yere getirdiğini söyledi. Eğitim hayatında başarılı olduğunu söyleyen Yağız, “Güzel insanlarla okudum, çok güzel dostluklar kurdum. Herkes orta okulu, liseyi ve üniversiteyi farklı şekilde hatırlar. Her birinde unutulmaz anlar yaşadım. Bu beni çok mutlu ediyor.” Kendi sözleriyle.

OYUNCULIK BİR BAŞARISIZ OLDU

Çevresindekilerin de oyunculuk serüveninde kendisine destek olduğunu söyleyen Yaiz, “Bunu kesinlikle yapmadım. ‘Neden denemeyeyim ki?’ Aslında adım attım. Çevremdekilerin de bu anlamda beni teşvik ettiğini söyleyebilirim. Girişimimde bana yol gösterdin. “Kendi deyimiyle. Kariyer yolunun başlangıcı. Aldığı eğitimin ve izlediği oyunların kendisine çok şey kattığını söyleyen Yağız, “Ama bütün bu çabalar sonunda insanı bir noktaya getiriyor. bu noktaya gelmek için kaderin bir dönüşü.” sözleriyle devam etti.

EVLENME ZAMANI

“Her zaman hayal etmekten asla vazgeçmeyen biri oldum ama aynı zamanda gerçekçiyim. Bir hayalperest olarak yaşamıyorum. Gerçekleşebilecek şeylerin hayalini kuruyorum. Elbette bazen pembe rüyalar görüyorum, hayalperest olduğum için değil, gerçekçi olduğum için, bırakamadığım için.’ Özge Yağız da kendisi gibi oyuncu olan Gökberk Demirci ile ilişkisini şu sözlerle anlattı:

“Biz hayatımıza ailece başladık ama tabii ki gelinlik giymek, evlenmek, güzel hazırlıklar yapmak, işleri resmileştirmek, kimlikli bir aile olmak güzel adımlar bunlar. Ama bu güzel adımların bir anlamı var. İşler böyle devam ederse net bir hikayemiz olmayabilir ama aklımızda belli bir süre var.”


  • yemin
  • bayram fesleğen
  • Özge Yağız
  • oyuncu
  • Turkcell
  • Turkcell platin siyah
  • alem
  • Alem Talks Podcast’i
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK