Ünlü rockçı Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde konser verdi

Ünlü rockçı Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde konser verdi

44
0
PAYLAŞ

Ünlü rockçı Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde konser verdi

Rock müziğin en sevilen isimlerinden Kıraç, Kuruçeşme sahnesinde sevenleriyle buluştu. Ünlü isim sahnede dakikalarca alkışlandı.

Türk rock müziğinin güçlü ismi Kıraç, dün akşam Kuruçeşme Açık Hava konserlerinde sevenleriyle buluştu.

“Talihim Yok Bahtım Kara” şarkısıyla sahne alan Kıraç, hayranları tarafından dakikalarca alkışlandı. Türk rock müziğinin başarılı ismi duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Uzun zamandır böyle bir konser vermemiştik. Kuruçeşme’yi özledik. Boğaz’ın eteğinde çok güzel bir atmosfer, çok hoş bir kalabalık.”

KIRAÇ’TAN BÜYÜK USTA CEM KARACA’YA ÖVGÜ…

Kuruçeşme açık hava sahnesinde dinleyicileriyle aynı atmosferi paylaşmaktan mutluluk duyan Kıraç, “Türk rock müziği, yapması ve söylemesi en zor türdür. Hem şarkı hem de tiyatro içerir. Bunu yapsaydı Cem Karaca yapardı; o zaten yaptı. Karaca’nın ‘Tamirci Çırağı’ şarkısını ‘Ter ter içinde söylemek bize düşüyor’ diyerek seslendirdi.

Kendine has yorumu ve sahne üslubuyla hayranlarına harika bir rock müzik ziyafeti sunan Kıraç, konserinde “Endamin Yeter”, “Kan ve Gül” ve “Yıllar Sonra” gibi hit parçalar seslendirdi.

KIRAÇ’A YOĞUN İLGİ

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Türk rock müziğinin başarılı ismi Kıraç, elektro gitar performanslarıyla sevenlerinin beğenisini kazandı. Şarkılarıyla yüzlerce dinleyicinin sesini bir araya getiren Kıraç, zaman zaman hayranlarına da mikrofon uzattı.

Kuruçeşme sahnesinden alkışlarla ayrılan Kıraç, hayranlarının yoğun ilgisi üzerine yüksek tezahüratlar arasında sessiz kalmadı. Ünlü sanatçı yine sahneye çıkarak repertuarının en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi.


  • kısır
  • kurak kuruçeşme
  • Kuruçeşme konserleri
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK