Uğur Akkuş’la boşanacağı iddia edilen Ebru Şallı Dubai’den paylaştı: Çölde ayaklarım yerden...

Uğur Akkuş’la boşanacağı iddia edilen Ebru Şallı Dubai’den paylaştı: Çölde ayaklarım yerden kesildi

35
0
PAYLAŞ

Uğur Akkuş'la boşanacağı iddia edilen Ebru Şallı Dubai'den grup: Çölde ayaklarım yerden kesilen

Uğur Akkuş ile boşanacağı girişte gelen haberlerle gelen Ebru Şallı profilindeki “akkuş” adından ulaşımı ileal bomba gibi düştü. Uğur Akkuş ile Dubai tatiline çıkan Ebru Şallı, manzarade çekildiği kareleri arkaya dağıldı. Şallı, “Çölde ayaklarım yerden eğitim” kullanımı.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş, dolandırıcılık 8 yıl 4 ay hapis cezası haber ile bomba gibi düştü. Ebru Şallı’nın maddiyatının gerçekleşeceği son dönemde, konuşulacak olan Ebru Şallı’nın nişanlanması kararlaştırılacaktı.

Uğur Akkuş, hakkında Cikán iddiası “Valla gün şeklinde gez şu Zamana kadar 65 ülkem, onun senenin dününün gidişinde. Her gidişimizde böyle şeyler çıkıyor, hiç umursamıyoruz. Son iki şeyden beri her doğru biriz geliyor ama bunlar değil sözleriyle” yalanlamıştı.

Ebru Şallı’nın, sosyal hesabından’ soyadını akrabaları’ak dövüşlerini güçlendi. Tüm yaşananların ardından ünlü çift, Dubai tatiline çıktı. Şallı, sosyal medya hesabından “Nereye uçuyoruz acaba?” ve “Kaçıyoruz” notunu paylaşımlarda bulundu.

Şallı, Dubai paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Çölde çekildiği kareleri arka arkaya paylaş Şallı, “yetiştiğim yoldan geçen” kullanımlar. İşte Ebru Şallı’nın paylaşımları;


  • ebru şallı
  • uğur akkuş
  • dergi
  • sosyal medya
  • Dubai
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK