Tuğba Coşkun’un Seren Serengil için yaptığı korunma talebi reddedildi

Tuğba Coşkun’un Seren Serengil için yaptığı korunma talebi reddedildi

34
0
PAYLAŞ

Tuğba Coşkun'un Seren Serengil için yaptığı koruma başvurusu reddedildi

Sanatçı Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun’un şarkıcı Seren Serengil için yaptığı koruma başvurusu mahkeme tarafından reddedildi.

Şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, dizide sanatçı Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun hakkında eşini düğünde hiç sevmediğini iddia etti. snob dergisinin haberine göre; Coşkun, bu iddialar nedeniyle avukatı aracılığıyla adalete teslim oldu.

Avukat Seçil Turgut’un İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede; Serengil’in 25 Ağustos’taki yayınında Coşkun’un eski eşi Mehmet Ali Erbil, Tuğba Coşkun için “Ben Tuğba’yı hep gördüm sanki seni nedense sevmiyormuş gibi”, “Sanmıyorum seni hiç sevmedi”,“ Seni sevmemiş gibi görünüyor” dedi.

“ALGI YARATMAK İSTİYORUZ”

Çiftin oğulları 15 yaşındaki Ali Sadi’ye de değinilen dilekçede, Mehmet Ali Erbil ile evliliğinin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen Serengil’in Coşkun ile ilgili açıklamalarının tekrarlanarak televizyon ekranlarında devam ettiği ve ” çocuğu babasını sevmiyor”.

“ZİHİNSEL HASARLARINIZA NEDEN OLACAK”

Söz konusu Serengil ifadelerinin aile kurumunun kutsallığı ve özel hayatın gizliliği ile bağdaşmadığı tespit edildi. Dilekçede, “Seren Serengil daha önce bu tür iddialarda bulundu. Serengil’in bu haksız ve mesnetsiz açıklamaları Tuğba Coşkun’un da çocuğun da ruhsal olarak mağdur olmasına neden oldu. Mahkemenizden bunlar hakkında ihtiyati tedbir kararı vermesini istiyoruz. Bu saldırının tekrarlanma olasılığı. ‘ söylendi.

MAHKEMEDEN OLUMSUZ CEVAP

Ancak mahkeme dilekçeyi değerlendirir; Koruma talebini tarafların bilinen kişiler olması, akrabalıklarının olmaması, Serengil’in aşağılayıcı, aşağılayıcı, karalayıcı veya karalayıcı bir dil kullanmadığı ve devam eden bir takibinin olmadığı gerekçeleriyle reddetti. Red kararına rağmen, bir üst mahkemeye temyiz başvurusunda bulunuldu, ancak karar hukuka uygun olduğu için başvuru reddedildi.


  • sakin Serengil
  • Tuğba İskan
  • Mehmet Ali Erbil
  • mehmet ali erbil kadın
  • Mehmet Ali erbil’in oğlu
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK