Survivor All Star 2022’nin ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu

Survivor All Star 2022’nin ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu

15
0
PAYLAŞ

Barış Murat Yağcı, Survivor All Star 2022'nin ilk adayı oldu

Survivor All Star 2022 yarışmasının gelişmesi, programın hayranlarını sevindirdi. Survivor 2021’de mücadele eden ve ikinci olan Barış Murat Yağcı, kadroya katılan ilk isim oldu. Yağcı, “Bu sefer farklı olacak” dedi.

Moderatörlüğünü ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor 2020 finalinde SMS oylamasında ikinci olan Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinin objektiflerine yansıdı. Yağcı, Survivor All Star 2022 yarışması üzerinden bombayı patlattı.

Basından gelen fotoğraf talebini geri çevirmeyen Barış Murat Yağcı, sohbeti de ihmal etmedi. Yağcı, Survivor All Star 2022’ye katılacağının müjdesini verirken şunları söyledi:

Survivor All Star 2022’de yer aldığım için çok mutluyum, bu sefer farklı olacak. Bu yüzden çok heyecanlıyım.”

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğan Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Efes Pilsen Spor Kulübü’nde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, geçirdiği bir sakatlığın ardından basketbola veda etmek zorunda kaldı. Best Model in Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, oyunculuk kariyerine Kocam dizisi ile başlamıştır. Oyuncu daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı. Geçen yıl Survivor’a katılan oyuncu, adını geniş bir kitleye duyurdu.


  • Barış Murat Yağcı
  • cemal canseven
  • dergi
  • hayatta kalanlar
  • acun lıcalı
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK