Şeyma Subaşı’na Hakan Sabancı soruldu… Bakın ne tepki gösterdi

Şeyma Subaşı’na Hakan Sabancı soruldu… Bakın ne tepki gösterdi

28
0
PAYLAŞ

Şeyma Subaşı'na Hakan Sabancı soruldu... Bakın ne tepki gösterdi

Dila Tarkan’ın yakınlaştığı ve yaşamakta yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı magazin gündemine bomba gibi düştü. Önceki gün Bebek’te objektiflere sorulan Şeyma Subaşı, Hakan Sabancı ile ilgili sorulardan yanıtsız biraktı.

Mısırlı milyarder Muhammed Alsaloussi ile evlenmesi beklenen Şeyma Subaşı, ani bir kararlalarni noktaladı. Ayrılığı sosyal medya hesabından paylaşımla duyuran Şeyma Subaşı, şu ifadeleri kullanımlar:

“Sizlerin de ve Tanik, kendi gibi 1.5 senenin içinde olduğu gibi bizim gibi insanlarla anlaşmak son kararı Aldık. takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum”

Türkiye’ye dönen Subaşı, yakın arkadaş Dila Tarkan’ın için Yunanistan’a gitti. Subaşı’nın şerbetini Hakan Saban’la yakınlaşıp başaramadığı konusunda iddiası geldi. Yunanistan’dan Türkiye’ye dönen Hakan Sabancı ile Şeyma Subaşı, Bebek’te görüntülendi.

Önceki gün Bebek’teki bir otelden çıkarken görüntülenen Şeyma Subaşı’na “Hakan Sabancı ile sevdiğiniz doğru mu? Mekanın restoranında yemek ye konuşuluyor.ec Nelereksinizley?” gibi cesaretti.

Yanıt vermek istemeyen Subaşı, hızla aracına doğru ve eğitimden uzaklaştı.


  • şeyma subaşı
  • hakan sabancı
  • dergi
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK